هفدهم مرداد را به یاد شهید محمود صارمی و همراهانش به عنوان روز خبرنگار گرامی می داریم و بهانه ای […]

هفدهم مرداد را به یاد شهید محمود صارمی و همراهانش به عنوان روز خبرنگار گرامی می داریم و بهانه ای است تا از انسان هایی که با سلاح قلم در زمینه ی اطلاع رسانی به مردم ، فعّالیّت دارند ، تقدیر به عمل آوریم .

 

 

خبرنگاران با اتکا به ذوق و استعداد شخصی، وهمچنین با توجه به مسئولیت اجتماعی که این حرفه بر عهده آنها

می گذارد.

 

به واقعیت یک رویداد دست می یابند و همواره گام به گام حوادث در حوزه کاری خود حرکت می کنند تا تحلیل های خود را به صورت کامل و رسا ارائه دهند. یک خبرنگار موفق همیشه در انعکاس رخدادها بی طرفانه عمل می کند؛ چون ذات خبرنگاری مبتنی بر بی طرفی است . علاوه بر این یک خبرنگار باید همواره در کسب اعتماد و اعتمادسازی بین خبرنگار، منابع خبری و مردم  تلاش کند.

 

اتحاد و همبستگی و دلسوزی شما عزیزان بر خانواده بزرگ ملوان پوشیده نیست ، و همواره دستهای گرمتان را می فشاریم ،و می دانیم که همگی به عشق ملوان بزرگ و تنها نماینده استانمان قدم برمی دارید.

 

اکنون که تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در حرکتی یکپارچه می‌رود تا فصلی نوین را در لیگ برتر  آغاز کند، با تأکید بر صمیمیت، محبت، و دوستی دیرینه‌مان ، فروتنانه از شما خبرنگاران زحمتکش و بی ادعا وارباب جراید قدردانی نموده وبه حرمت گام بلند، هوشمندانه و اخلاقی‌تان ، مجدداً سپاسم را تقدیمتان می‌نمایم.

 

از خداوند متعال, سربلندی شما عزیزان، تداوم همکاری و همراهی و استمرار تعامل گفتمان و اعتدال را خواهانم.

 

سیروس محجوب مالک باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان بندرانزلی