سرمربی تیم فوتبال جوانان ایران گفت: وقتی نمی‌توانیم با تیم‌های خارجی بازی کنیم مجبور هستیم به دیدار تیم های لیگ […]

سرمربی تیم فوتبال جوانان ایران گفت: وقتی نمی‌توانیم با تیم‌های خارجی بازی کنیم مجبور هستیم به دیدار تیم های لیگ برتری برویم.

 

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علی دوستی‌مهر پس از پیروزی ۴ بر ۲ تیم جوانان مقابل استقلال تصریح کرد: در حال حاضر دنبال نتیجه نیستیم. روز گذشته مقابل سایپا و دو روز پیش مقابل تیم نیروی زمینی بازی کردیم و این مسئله نشان دهنده این است که به دنبال کسب تجربه هستیم.

 

وی ادامه داد: وقتی نمی‌توانیم با تیم‌های خارجی بازی کنیم مجبور هستیم به دیدار تیم های لیگ برتری برویم.

 

سرمربی تیم جوانان با اشاره به دیدار تیمش مقابل استقلال تصریح کرد: نام استقلال سنگین و بزرگ است و کادر فنی بزرگی هم دارد اما در نیمه دوم بچه‌های جوانان نشان  دادند که می‌توانند به خوبی بازی کنند.

 

دوستی‌مهر در خصوص اینکه در حق تیم‌های پایه کم‌لطفی می‌شود، گفت: کفاشیان به تیم‌های پایه علاقه دارد. سال گذشته بالای ۱۲۰ بازی بین‌المللی داشتیم اما ظاهرا امسال فدراسیون فوتبال با مشکل مالی روبرو است.

 

وی خاطرنشان کرد: مجموعه فدراسیون فوتبال به تیم‌های پایه علاقه دارد اما همیشه اینطور بوده که اگر بر فرض ۲۰ میلیارد تومان بودجه فدراسیون بوده، تنها ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان را برای تیم‌های پایه کنار می‌گذارند. تا زمانی که این اتفاقات می‌افتد ما مشکل خواهیم داشت.

 

وی اضافه کرد: باید بهترین مربیان را به تیم‌های پایه بدهیم تا از آنها استفاده کنیم.

 

دوستی مهر درباره پیوستن عزت‌اللهی از ملوان انزلی به اتلتیکو‌مادرید گفت: ما در کشور امانتدار هستیم. تیم‌های فولاد خوزستان، تراکتورسازی تبریز و ملوان انزلی بازیکنانشان در اختیار تیم ما قرار گرفته است. پیوستن عزت‌اللهی به اتلتیکومادرید به ما ارتباطی پیدا نمی‌کند چون انتخاب خودش بوده است. آرزو می‌کنم او در تیم‌های بزرگتر نیز بازی کند.