سرمربی تیم فوتبال صبا گفت: شرایط آب وهوایی انزلی کار را برای ما دشوار کرده بود.     به گزارش […]

سرمربی تیم فوتبال صبا گفت: شرایط آب وهوایی انزلی کار را برای ما دشوار کرده بود.

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس، صمد مرفاوی پس از تساوی بدون گل تیم‌های صبا و ملوان اظهار داشت: با توجه به شرایط آب و هوایی انزلی کاربرای ما دشوار شده بود. ملوان از شرایط میزبانی استفاده می‌کرد و این بازی برای ما نفس‌گیر بود. آنها از چند بازیکن باتجربه بهره می‌بردند و تیم خوبی داشتند.

 

وی ادامه داد: سعی کردیم حفظ توپ داشته باشیم و در بخش دفاعی بازیکنان ملوان را کنترل کنیم که به خوبی توانستیم راه‌های نفوذ آنها را ببندیم. ملوان با برنامه در این دیدار حاضر شده بود و ما هم تا جایی که توانستیم راه‌ها را بستیم. کمی در این دیدار اشکال داشتیم مخصوصا در ابتدای نیمه دوم اما پس از گذشت زمان توانستیم بازی را کنترل کنیم.

 

سرمربی صبا یادآور شد: قصد داشتیم به ملوان فضا ندهیم و از فضاهای کناری آنها استفاده کنیم و در زمین ملوان حفظ توپ داشته باشیم اما با توجه به اینکه تعداد بازیکنان ما اندک بود نمی‌توانستیم موفق شویم. در مجموع خوشحالم و از بازیکنانم تشکر می‌کنم که ۹۰ دقیقه تلاش کردند با توجه به شرایط شرجی آب و هوا توانستیم یک امتیاز را به دست آوریم. ملوان تیم خوبی دارد و رفته رفته با توجه به هوادارانی که دارد بهتر خواهد شد.

 

مرفاوی در خصوص قضاوت داور تصریح کرد: کلانتری به من گفت که روی او خطای پنالتی صورت گرفته من در این باره نمی‌توانم نظری بدهم زیرا خودم ندیدم داور دوندگی خوبی در بازی داشته و در تمام صحنه‌ها حضور داشت حالا باید فیلم بازی را ببینیم و بعد در مورد این موضوع صحبت کنیم.