به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ،جلسه پیش از بازی تیمهای فوتبال ملوان بندرانزلی و صبا قم عصر روز […]

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ،جلسه پیش از بازی تیمهای فوتبال ملوان بندرانزلی و صبا قم عصر روز پنجشنبه از ساعت ۲۰ در هیات فوتبال بندرانزلی برگزار شد.

 

 

 

در این جلسه فریبرز محمودزاده به عنوان نماینده سازمان لیگ ونادرجعفری به عنوان ناظر داوری از سوی فدراسیون فوتبال به همراه مسئولین زیربط در برگزاری مسابقه ،حضور داشتند.

 

دراین جلسه مقرر گردید پیش از شروع بازی به پاس گرامیداشت یاد و خاطره شهدای غزه و ابراز همدردی و اعلام حمایت از مردم مسلمان و بی دفاع غزه پیش از شروع بازی یک دقیقه سکوت اعلام شود.

 

بازی راس ساعت ۱۸ با اعلام یک دقیقه سکوت از سوی شاهین حاج بابایی سوت خواهد خورد.

 

با دستورروابط عمومی فدراسیون و نماینده سازمان لیگ خبرنگاران و عکاسان برای تردد در داخل ورزشگاه می بایست کارتهای خبرنگاری سال گذشته خود را به همراه کاورهای مخصوص سازمان لیگ به همراه داشته باشند.

 

پیش از شروع بازی  ضمن گرامی داشت روز خبرنگار، یاد و خاطره مرحوم ناصر احمدپور پیشکسوت عرصه رسانه و خبر گرامی داشته خواهد شد.

 

طبق هماهنگی های بعمل آمده درب ورودی شماره ۴  ، جنب درب اصلی ورزشگاه تختی مخصوص ورود خبرنگاران به داخل استادیوم تختی می باشد .عکاسان محترم نیز می توانند ۳۰ دقیقه پیش از  شروع بازی وارد زمین بازی ورزشگاه تختی شوند.

 

طبق دستور نماینده سازمان لیگ ، به دلیل جذب اسپانسر ، مربیان و بازیکنان فقط در اتاق کنفرانس و یا (mixed zone) میکسد زون ورزشگاه مجاز به مصاحبه با رسانه های خبری می باشند. که  مصاحبه در محل میکسد زون اجباری نمی باشد.


مدت زمان مصاحبه در اتاق کنفرانس ۱۵ دقیقه و مدت زمان مصاحبه در محل میکسد زون برای بازیکنان ۹۰ ثانیه می باشد.

 

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در دیدار مقابل صبا با لباس یکدست سفید و تیم فوتبال صبا با لباس آبی به میدان خواهند رفت .