کاپیتان تیم فولاد خوزستان گفت: اصلاً قرار نیست نامم از لیست خارج شود، اما در هر صورت تابع تصمیمات باشگاه […]

کاپیتان تیم فولاد خوزستان گفت: اصلاً قرار نیست نامم از لیست خارج شود، اما در هر صورت تابع تصمیمات باشگاه هستم.

 

 

بختیار رحمانی در گفت‌‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد وضعیت مصدومیت خود گفت: باید پایم را عمل کنم. هفته آینده زیر نظر دکتر کیهانی پزشکی که پای حسین فرکی را عمل کرد درمانم را دنبال خواهم کرد، ان‌شاءالله پس از اینکه ورم پایم خوابید، زانویم را جراحی می‌کنم.

 

وی در مورد اینکه مسئله کارت پایان خدمتش به کجا انجامید اظهار داشت: خواهش می‌کنم که دیگر در این رابطه صحبت نکنید در این مدت به صورت کامل در مورد پایم صحبت کردم و دیگر نمی‌خواهم چیزی در این مورد بگویم.

 

رحمانی در پاسخ به این سؤال که سیف‌الله دهکردی مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان اعلام کرده احتمال دارد نام او را از لیست خارج کنند، عنوان کرد: من تابع تصمیمات باشگاه هستم اما فکر نمی‌کنم این اتفاق بیفتد.

 

هافبک فولاد خوزستان در مورد اینکه گفته می‌شود او از این صحبت دهکردی ناراحت شده است و در باشگاه با دهکردی بحث کرده است،‌خاطرنشان کرد: اصلاً چنین چیزی صحت ندارد، من در باشگاه بودم و به آنها گفتم هر کمکی از دستم بربیاید انجام می‌دهم اما این موضوع درست نیست و اصلاً قرار نبود اسم من از لیست خارج شود، اگر چنین اتفاقی هم بیفتد تابع تصمیمات باشگاه هستم.