اختصاصی – فوتبال انزلی این روزها شاهد آن است که یکی دیگر از محصول های آکادمی باشگاه ملوان به عنوان […]

اختصاصی – فوتبال انزلی این روزها شاهد آن است که یکی دیگر از محصول های آکادمی باشگاه ملوان به عنوان یار اصلی قوهای سپید در لیگ برتر فصل ۹۳-۹۴ به میدان می رود ، گامهای تند و تیز این بازیکن نوید یک هافبک راست هجومی آینده دار را می دهد که می توان به آن امیدوار بود . پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی گفتگویی را با حسام یعقوبی بازیکن ۲۳ ساله ی اهل روستای “فشتکه” از توابع خمام ، ترتیب داده است که می توانید در ادامه مطالعه نمایید .

 

ملوان کلاب : از چه سنی در ملوان بازی کردی و چه سالی به تیم بزرگسالان آمدی ؟

 

من از رده ی نونهالان وارد باشگاه ملوان شدم و تمامی مراحل را تا بزرگسالان ملوان طی کردم و در تمامی رده های سنی تیم بازی کردم . در زمان مربیگری آقای فرهاد پورغلامی وارد تیم بزرگسالان شدم .

 

ملوان کلاب : سال گذشته به صورت قرضی به تیم گهر رفتی .

 

سال اولی که وارد تیم شدم آقای پورغلامی به من بازی می دادند و سپس آقای احمدزاده نیز از من استفاده می کردند اما بعد از مصدومیتی که داشتم کمتر فرصت حضور در بازیهای ملوان به من رسید . بعد از ورود آقای اسکوچیچ نیز نتوانستم به ترکیب تیم راه پیدا کنم و پس از صحبتی که با ایشان داشتم متوجه شدم در پست مورد نظر ایشان به تیم کمک کنم و در صورتی که در تیم بمانم ممکن است شانس زیادی برای بازی نداشته باشم به همین دلیل چون دوست داشتم حتما بازی کنم تا با تجربه تر شوم به تیم گهر رفتم که آقای احمدزاده سرمربی این تیم بودند و خوشبختانه تجربه ی خوبی برایم بود زیرا در تمامی بازیهای این تیم در ترکیب اصلی بودم و از نظر فوتبالی برای شخص خودم خوب بود هرچند که از لحاظ مالی و امکانات و نتیجه گیری واقعا شرایط خوبی نداشتیم .

 

ملوان کلاب : در اولین بازی این فصل نیز به عنوان یار ثابت به میدان رفتی . نصرت ایراندوست خیلی زود بهت اعتماد کرد .

 

من تلاش بسیار زیادی در این سالها کردم تا به اینجا برسم ، در تمامی رده های پایه ی ملوان بازی کرده ام و در این ۲،۳ سال نیز سعی کردم روند صعودی داشته باشم و همچنان میخواهم روز به روز پیشرفت کنم و برایم افتخار است کنار بازیکنان با تجربه ای مثل مازیار زارع ، جلال رافخایی ، سعید یوسف زاده ، اولادی ، یوسفی و … بازی کنم و از تجربه ی این عزیزان برای پیشرفت فوتبالم بهره لازم را ببرم . از آقای ایراندوست نیز واقعا ممنونم که این فرصت را در اختیار من قرار داده ، ایشان پیش از این و در سال ۸۴ نیز نشان داده اند که به بازیکنان جوان اعتماد می کنتد و بازیکنان جوان زیادی را به فوتبال ملوان و ایران معرفی کردند که هرکدام از آنها الان ستاره هستند . در این فصل هم به من ، مهیار زحمتکش ، نیما دلاوری ، رضا اعتمادی و دیگر بازیکنان جوان تیم اعتماد کرده اند و انشالله بتوانیم جواب اعتماد ایشان و هواداران ملوان را به خوبی بدهیم .

 

ملوان کلاب : چند سال دیگر با ملوان قرارداد داری ؟

 

۲ سال .

 

ملوان کلاب : در چه رده هایی از تیم ملی حضور داشتی ؟

 

من در رده ی زیر ۱۹ سال تیم ملی حضور داشتم و چندین اردو دعوت شدم اما متاسفانه آغاز مسابقات آنها مصادف شد با آغاز خدمت سربازی من که نتوانستم همراه تیم باشم .

 

ملوان کلاب : بازی با پدیده چطور بود ؟

 

تیم پدیده تیم بسیار خوبی بود و مطمئن باشید جزو تیمهای خوب لیگ خواهد بود ، تیم ما تلفیقی از بازیکنان جوان با تجربه است که نیاز به زمان دارد تا به هماهنگی لازم برسد . بچه ها در این دیدار دوندگی بسیار زیادی داشتند و به هر حال همیشه شرایط در بازیهای اول سخت است . خدا را شکر می کنم که توانستیم در مشهد یک امتیاز کسب کنیم .

 

ملوان کلاب : این هفته نیز با صبا دیدار خواهیم کرد .

 

باور بفرمایید تیم خوب و با پتانسیل بالایی داریم و با کمک بازیکنان با تجربه ی تیممان می توانیم نتایج خوبی کسب کنیم . بچه ها در تمرینات بسیار شاداب هستند و ما باید هرطور شده در بازیهای خانگی پیروز میدان باشیم . امیدوارم در اولین بازی خانگی مان پیروز شویم و هواداران را خوشحال کنیم .

 

ملوان کلاب : کدام بازیکن و تیم خارجی را دوست داری ؟

 

نیمار را دوست دارم و به تیمهای رئال مادرید و بایرن مونیخ نیز علاقه مندم .

 

ملوان کلاب : صحبت پایانی با هواداران ؟

 

به عنوان کوچکترین عضو تیم ملوان و به عنوان یک ملوانی از همه ی هوادارانمان میخواهم به ما امیدوار باشند و از تیم محبوبشان حمایت کنند و این تیم آینده دار را تا دقیقه نود تشویق کنند و ما نیز تمام تلاشمان این است که در رتبه های بالای جدول قرار بگیریم و رضایت آنها را جلب کنیم زیرا ملوان با هوادارانش معنا پیدا می کند . شخص من به عنوان یک بازیکن جوان بیش از همه به حمایت این عزیزان نیاز دارم .

 

 

 

میثم شاهین

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net