آی اسپورت- باشگاه لوانته تایید کرد که کیلور ناواس، دروازه بان کاستاریکایی اش، را به رئال مادرید فروخته است. مبلغ […]

آی اسپورت- باشگاه لوانته تایید کرد که کیلور ناواس، دروازه بان کاستاریکایی اش، را به رئال مادرید فروخته است. مبلغ این انتقال اعلام نشد اما قرارداد ناواس با رئال، ۶ ساله خواهد بود.

 

 

ناواس یکی از بهترین دروازه بان های فصل گذشته لالیگا بود و در جام جهانی ۲۰۱۴ هم با نمایش های درخشانش، کمک کرد تا کاستاریکا تا مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی پیش برود. کیکو کاتالان، رئیس باشگاه لوانته، هفته گذشته تایید کرده بود که این باشگاه در حال مذاکره با رئال برای انتقال ناواس است و اکنون تایید کردند که این انتقال نهایی شده است.

 

در بیانیه باشگاه لوانته آمده است:” باشگاه های لوانته و رئال مادرید بر سر انتقال کیلور ناواس، به توافق رسیدند. او برای ۶ فصل برای رئال بازی خواهد کرد. این بازیکن روز سه شنبه بعد از پشت سر گذاشتن تست های پزشکی، در برنابئو به طور رسمی به رسانه ها معرفی خواهد شد.”

 

ناواس که فصل گذشته دروازه بان اول لوانته بود، پیش از آن برای باشگاه دسته دومی گوستاوو مونوآ در ونزوئلا بازی می کرد. او در جام جهانی مقابل انگلیس و ایتالیا دروازه اش را بسته نگه داشت و در دیدار مقابل هلند در مرحله یک چهارم نهایی هم دروازه اش را بسته نگه داشت اما تیمش در ضربات پنالتی مغلوب شد.