اختصاصی – ملوان بندرانزلی اولین گام خود در رقابتهای لیگ برتر فصل ۹۳-۹۴ را در مشهد با تساوی ۰-۰ مقابل […]

اختصاصی – ملوان بندرانزلی اولین گام خود در رقابتهای لیگ برتر فصل ۹۳-۹۴ را در مشهد با تساوی ۰-۰ مقابل پدیده برداشت . پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” تصاویری را از این دیدار تهیه کرد که می توانید در ادامه مشاهده نمایید .

 

حدود ۴۰ تن از هواداران ملوان در این دیدار از انزلی و گیلانی های ساکن مشهد به تشویق تیم محبوب استان در استادیوم پرداختند .

 

مسئولین برگزاری مسابقه برای هواداران ملوان جایگاه جداگانه ای را در نظر نگرفته بودند و هواداران مشهدی را به سکوی ملوانی ها هدایت می کردند و برخورد نامناسبی با ملوانی ها داشتند که این امر مورد اعتراض هواداران ملوان قرار گرفت . در عین حال هواداران مشهدی در گفتگو با انزلیچی ها خود را هوادار تیمهای قرمز و آبی تهران معرفی می کردند .

 

هواداران مشهدی در طول بازی بارها با الفاظ رکیک ملوانی ها را خطاب قرار دادند . این در حالی بود که نیروی انتظامی برخلاف بازیهایی که در بندرانزلی برگزار می شود عملکرد ضعیفی در برقراری نظم در استادیوم داشت .

 

۱۰ تن از هواداران ملوان به دلیل عدم هماهنگی مناسب مسئولین برگزاری مسابقه تا اواسط بازی پشت درهای بسته ماندند .

 

باشگاه پدیده داوران را با دو دستگاه اتومبیل لکسوس تشریفات به استادیوم آورد .

 

پرده نوشته از سوی “ملوان کلاب” با مضمونِ : «از انزلی تا مشهد به عشق قوی سپید انزلی ، یا امام رضا» در استادیوم نصب شده بود .

 

محمود بدیعی فر عضو هیئت مدیره باشگاه ملوان ، محمود پیشگاه هادیان مدیر اجرایی باشگاه ملوان ، الماسی رئیس هیئت مدیره باشگاه ملوان و اکبر صبر بخش رئیس هلال احمر شهرستان انزلی از نزدیک نظاره گر این دیدار بودند .

 

در سرتاسر شهر مشهد برای حضور هواداران در استادیوم وسایل ایاب ذهاب فراهم شده بود و مشهدی ها از تماشاگرانشان با کیک و ساندیس پذیرایی می کردند .

 

گزارش : شهرام شاهین

عکس : حمید کاسپور

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net