تیم فوتبال تراکتورسازی در اولین دیدار چهاردهمین دوره لیگ برتر مقابل فولاد خوزستان به پیروزی رسید.         […]

تیم فوتبال تراکتورسازی در اولین دیدار چهاردهمین دوره لیگ برتر مقابل فولاد خوزستان به پیروزی رسید.

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس،‌ تراکتورسازی و فولاد خوزستان ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه در دیدار افتتاحیه چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران در ورزشگاه یادگار امام به مصاف یکدیگر رفتند.

 

تراکتورسازی در نیمه اول بازی بهتری از خود ارائه کرد. فولاد خوزستان قهرمان فصل قبل لیگ برتر در این دیدار نشانی از تیم سال قبل نداشت و عملکرد بسیار بدی از خود ارائه کرد. این تیم در اکثر دقایق بازی بسیار سر در گم ظاهر شد.

 

شاگردان رسول خطیبی با گل دقیقه ۳۱ سامان نریمان جهان با ضربه سر روی اوت ارسالی توانست به برتری یک بر صفر برسد.

 

در نیمه دوم فولاد خوزستان برای جبران گل خورده جلو کشید و حملاتی را روی دروازه حریف خود تدارک دید اما حملات این تیم آنقدر خطرناک نبود که دروازه تراکتورسازی را با خطر چندانی روبرو کند.

 

دقیقه ۷۳ شوت سنگین چاگو هافبک فولاد خوزستان را حامد لک به سختی دفع کرد.

 

دقیقه ۷۴ ارسال بازیکنان فولاد خوزستان از جناح راست را احمد آل‌نعمه دفع کرد و در حالیکه توپ درون محوطه جریمه سر گردان بود مساریچ بازیکن خارجی فولاد خوزستان روی خروج اشتباه حامد لک با یک ضربه سر آرام دروازه تراکتورسازی را باز کرد.

 

بعد از این گل تراکتورسازی حملات زیادی را روی دروازه فولاد خوزستان تدارک دید تا اینکه لوسیانو ادینهو در دقیقه ۸۳ با یک شوت سنگین از پشت محوطه جریمه توانست دروازه فولاد را باز کند.

 

در نهایت تراکتورسازی توانست در اولین بازی چهاردهمین دوره لیگ برتر با نتیجه ۲ بر یک مقابل فولاد خوزستان مدعی عنوان قهرمانی به پیروزی برسد.

 

علیرضا فغانی داور این دیدار به احمد آل نعمه از تراکتورسازی و مهرداد جماعتی، مهدی بدرلو از فولاد خوزستان کارت زرد نشان داد.

 

هواداران حاضر در ورزشگاه ۱۳ هزار و ۴۰۰ نفر اعلام شدند.