به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ,فریدون موقر در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد […]

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ,فریدون موقر در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد حضورش به عنوان سرمربی تیم فوتبال بانوان ملوان و اینکه منع قانونی در این زمینه وجود دارد یا نه، گفت: فدراسیون برای آقایان کارت مربیگری در تیم‌های بانوان صادر نمی‌کند اما آقایان می‌توانند به عنوان مدیر و مشاور در کنار تیم بانوان فعالیت کنند.

 

 

زیرا در مسابقات باید یک مرد کنار تیم باشد و نمی‌توان ۲۰ دختر را تنها به مسافرت‌های دور فرستاد ممکن است مشکلاتی در سفر برایشان پیش بیاید و باید یک مرد کنار تیم باشد.

وی ادامه داد: من هم مدیر تیم بانوان ملوان هستم و سایت ملوان به اشتباه نام من را سرمربی تیم بانوان درج کرده است. مشاور و همه کاره من در تیم بانوان مریم ایراندوست است. ضمن اینکه در بسیاری دیگر از تیم‌ها نیز آقایان تیم بانوان را تمرین می‌دهند. در تیم سیرجان و اصفهان هم مربی مرد در کنار تیم حضور دارد و در تیم ملی هم آقایان استخری و بشرزاد بانوان را تمرین می‌دهند.

 

مدیر تیم بانوان ملوان تصریح کرد: البته مدیران مرد تیم‌های بانوان در جریان مسابقات به داخل ورزشگاه نمی‌روند و حق ورود به رختکن تیم‌ها را هم ندارند من در مسافرت‌ها بیرون از ورزشگاه می‌نشینم. در شهر خودمان هم حق ورود به ورزشگاه را در جریان بازی بانوان ندارم.

 

اصلاحیه خبر پایان اردوی تدارکاتی بانوان ملوان

روابط عمومی باشگاه ملوان به اطلاع میرساند در مطلب خبری پایان اردوی بانوان ملوان .

 

در مصاحبه آقای فریدون موقر مدیر تیم فوتبال بانوان ملوان اشتباها به جای کلمه مدیر از کلمه سرمربی استفاده شده است که بدین وسیله از همه مخاطبین محترم پوزش می طلبیم.

 

منبع : فارس