اختصاصی – پیش از سفر ملوان به مشهد برای دیدار با پدیده دقایقی را با سعید یوسف زاده هافبک خوش […]

اختصاصی – پیش از سفر ملوان به مشهد برای دیدار با پدیده دقایقی را با سعید یوسف زاده هافبک خوش نقش ملوان که چند سالی است با کمترین نوسان جزو بهترین بازیکنان ملوان محسوب می شود ، هم کلام شدیم . در ادامه می توانید مصاحبه پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” را با هافبک شماره ۴۰ ملوان مطالعه نمایید .

 

ملوان کلاب  : آقای یوسف زاده در مورد اردو های آمادگی پیش فصل ملوان و وضعیت بازیهای دوستانه ی تیم صحبت کنید.

 

اردوی کرج اردوی بسیار خوبی بود. کمپ و زمین تمرین مناسبی در اختیار داشتیم و شرایط کاملا مطلوب بود. بعد از آن هم به اردوی تهران رفتیم و دو بازی دوستانه انجام دادیم که خیلی برایمان مفید بود.

در مجموع اردوها برای هماهنگی تیم بسیار مثمر ثمر بود.

 

 

ملوان کلاب  : وضعیت تمرینات با حضور آقای ایران دوست چطور بود؟

 

من فکر میکنم حدودا ۲۰ روز زودتر از بقیه ی تیم ها تمریناتمان را شروع کردیم و اوایل خیلی پرفشار تمرین میکردیم که واقعا هم برای تیمی که در حال جوان شدن است لازم بود.

 

ملوان کلاب : شما، مازیار زارع و جلال رافخایی هم نسبت به سال گذشته زودتر با تیم قرارداد بستید و به تمرینات اضافه شدید.


به نکته یخوبی اشاره کردید. من و جلال و مازیار تصمیم داشتیم ملوان را ترک کنیم اما بعد از انتخاب آقای ایراندوست به عنوان سرمربی ایشان بلافاصله با ما تماس گرفتند و اعلام تمایل به ادامه ی همکاری کردند.

جلسه ی خوبی با آقای محجوب برگزار کردیم و طرفین به یکدیگر قول دادیم به ملوان کمک کنیم. بعد از آن جلسه هم با با تیم قرارداد بستیم و سایر پیشنهادات را رد کردیم.

سال گذشته ما چندین بار به باشگاه رفت و آمد کردیم تا به توافق رسیدیم اما امسال در یک جلسه به توافق رسیدیم و قرارداد امضا کردیم.

 

ملوان کلاب : نظرتان در مورد بازیکنان جوان ملوان به خصوص بازیکنانی که هم پست خودتان هستند از جمله مهیار زحمتکش، میلاد جلالی و .. که در بازیهای دوستانه هم عملکرد خوبی داشتند، چیست ؟

 

ملوان همیشه در فصل نقل و انتقالات شرایط خاصی داشته است و هیچ وقت به دنبال بازیکنان اسمی با قیمت بالا نبوده است.

من فکر میکنم امسال مجموعه ی خوبی تشکیل شده است و جوانان زیادی از تیم های پایه به تیم اضافه شدند پیش بینی می کنم در پست خودم مهیار زحمتکش یکی از خوب های لیگ خواهد شد. همچنین میلاد جلالی و محمد دارابی هم بازیکنان خوبی هستند.

 

ملوان کلاب : در هفته ی اول لیگ مهمان پدیده خراسان هستیم که چندی پیش یک بازی دوستانه هم مقابل آنها داشته ایم. تیم حریف و شرایط این بازی را چطور می بینید؟

بازیهای دوستانه شرایط خاص خودشان را دارند. آن موقع هر دو تیم در دوره ی بدنسازی بودند و بازی ِ واقعی خود را به نمایش نگذاشتند.

مطمئنا بازی خارج از خانه ی سختی خواهد بود. تیم پدیده چندین بازیکن با تجربه از جمله رضا عنایتی را در ترکیب خود دارد.

همیشه بازیهای ابتدایی رقابت های سختی هستند چون هنوز به هماهنگی نرسیده ایم و به زمان احتیاج داریم. البته این فقط مختص تیم ما نیست و همه ی تیم ها با چنین شرایطی مواجه هستند.

 

ملوان کلاب : همان طور که گفتید در هفته های ابتدایی لیگ ممکن است به خاطر عدم هماهنگیِ بازیکنان ، بازیها خوب پیش نروند و نتایج مطلوبی کسب نشود. چه پیشنهادی برای بالا رفتن صبر و حوصله ی هواداران دارید؟

 

دقیقا فصل گذشته همین اتفاق برای ما افتاد و و حدودا در هشت ده هفته ی ابتدایی با وجود اینکه همه ی تلاشمان را به کار می گرفتیم اما عدم هماهنگی مانع از کسب نتایج مطلوب می شد و فشار هواداران را حس می کردیم.

تنها چیزی که از هواداران میخواهیم حمایت است و اینکه فارغ از اسم و رسم اشخاص فقط ملوان را حمایت کنند و ما هم قول می دهیم هر چه در توان داریم انجام دهیم و فکر میکنم ملوانِ امسال با وجود اینکه خیلی جوان شده اما حرف های زیادی برای گفتن دارد.

 

ملوان کلاب : یکی از مشخصه های بارز ملوان در فصل گذشته جَو صمیمی و رفاقت بازیکنان در تمرینات و بازیها بود. بدون شک بزرگان تیم از جمله شما و مازیار و سید جلال نقش زیادی در ایجاد این فضا داشتید. امسال هم شاهد چنین فضایی خواهیم بود؟

 

ما بازیکنان تیم با هم ارتباط نزدیکی داریم . همه حد خودمان را می شناسیم و در عین حال رفاقت ها سر جای خودش است. ما شرایط بازیکنان جوان تیم را درک می کنیم چون خودمان قبلا آن را تجربه کرده ایم.

بهترین کار این است که با رفاقت با جوان تر ها به آنها کمک کنیم بهترین نمایش خودشان را ارائه دهند. مهم موفقیت ملوان است و ما برای موفقیت ملوان از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنیم.

 

ملوان کلاب : شرایط سخت افزاری باشگاه تا به الان برایتان راضی کننده بوده ؟

به جرات می توانم بگویم که ملوان امسال بهترین شرایط رفاهی و امکانات در چند سال اخیر حیات خودش را سپری میکند و بهترین شروع چند فصل اخیر را داشته است و هیچ مشکلی از نظر امکانات و شرایط مالی پیش نیامده است.

ما هر سال برای رفتن به اردوی پیش فصل دغدغه ی یک دست لباس هم شکل را داشتیم اما امسال همه ی شرایط مهیا بود.

آقای محجوب هر قولی که به ما دادند دو روز زودتر از موعد به آن عمل کردند و ما تا به امروز از اطمینانی که به ایشان کردیم ضرری ندیده ایم. باید از ایشان تشکر کنم که چنین شرایطی را برای ملوان _ و نه ما _ فراهم کردند.

 

ملوان کلاب : و صحبت پایانی با هواداران ؟

 

من از هواداران درخواست میکنم حوادثی که قبلا اتفاق افتاده فراموش کنند و فقط از ملوان حمایت کنند. بازیکنان جوان ما برای رشد کردن به حمایت زیادی نیاز دارند.

در فصل گذشته هم دقیقا از همان هفته ای که هواداران با تیم و استادیوم آشتی کردند روند نتایج مان تغییر کرد و اوج گرفتیم.

 

 

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net