به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ، با انجام یک دیدار تدارکاتی اردوی یک هفته ای تیم فوتبال بانوان […]

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ، با انجام یک دیدار تدارکاتی اردوی یک هفته ای تیم فوتبال بانوان ملوان پایان یافت .

 

 

فریدون موقر سرمربی تیم فوتبال بانوان ملوان در گفتگوی کوتاه با سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی گفت : با مساعدت باشگاه ملوا ن و آقای محجوب یک اردوی تدارکاتی بسیار خوب در شهر چابکسر برگزار کردیم که توانستیم تا حدود بسیار زیادی به اهدافمان نزدیک شویم.  در تمرینات سعی ‌کردیم که بازیکنان ما به حداکثر آمادگی برسند و در این مدت  ، روزی دو نوبت تمرین کردیم و تمرینات مدون و سنگینی را در دستور کار داشتیم  که پیشرفت بازیکنان در این تست‌ها مشهود بود. نقطه قوت تیم ملوان را انگیزه شاگردانم می‌دانم چون آنها می‌خواهند خود را ثابت کنند و انرژی خوبی را در این مسیر می‌گذراند و اعتماد به نفس بالایی هم دارند.” شرایط اردوهای ما بسیار خوب بود و با این که تیم از نفرات جدیدی تشکیل شده، اما هماهنگی خوبی در بین بازیکنان وجود دارد.”

 

فکر می کنم  سرمایه گذاری بر روی تیم‌های پایه در آینده‌ای نه چندان دور نتایج قابل توجهی را برای تیم فوتبال بانوان  ملوان به همراه داشته باشد . هر چند در این سال ها توجه مسوولان به بانوان بیشتر شده اما هنوز هم جای ؛  سرمایه گزاری بیشتر و بهتر  در رده های سنی پایه وجود دارد .و باشگاه ملوان قصد دارد تا با برنامه ریزی و سرمایه گزاری بر روی تیمهای پایه و بازیکنان جوان هر ساله  سرمایه‌هایی همچون انگیزه و اعتماد به نفس با توشه تجربه به مسابقات لیگ برتر بانوان ایران اعزام کند . باید آرزو کرد که گام برداشته شده برای  تیم فوتبال بانوان ملوان و فوتبالیست‌های جوان بر روی زمینی محکم پایین بیاید تا صعود تنها مسیر پیش‌رو برای این جوانان جویای نام فوتبال بانوان ملوان باشد.

 

سرمربی تیم فوتبال بانوان ملوان در پایان گفت :جا دارد از همین جا از جناب آقای محجوب مالک باشگاه ملوان و جناب آقای محمود پیشگاه هادیان معاونت ورزشی باشگاه ملوان ، بخشداربندرانزلی،جانبازعزیزآقای اسماعیل رحمتی، ریاست اداره ورزش وجوانان چابکسر،  جناب آقای رحیمی رییس محترم آموزش و پرورش چابکسر ، رئیس هیئت فوتبال چابکسر تشکر ویژه کرد که در برپایی این اردو کمال همکاری را با تیم بانوان ملوان داشتند.

 

شایان ذکر است تیم فوتبال بانوان ملوان در این اردو یک دیدار تدارکاتی برگزار نمود و موفق شد با نتیجه ده بر صفر تیم فوتبال منتخب بانوان چابکسر را شکست دهد.

 

گزارش:سمیرا برقی زاده