مدیرعامل سابق تیم فوتبال ملوان گفت: با انتشار مبلغ قرارداد‌ها در آینده مبلغ قرارداد بازیکن نشان ‌دهنده ارزش فنی و […]

مدیرعامل سابق تیم فوتبال ملوان گفت: با انتشار مبلغ قرارداد‌ها در آینده مبلغ قرارداد بازیکن نشان ‌دهنده ارزش فنی و واقعی او می‌شود.

 

 

صادق درودگر در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران گفت: “انتشار مبلغ قرارداد‌ها می‌تواند کمک شایانی به شرایط فعلی فوتبال کشور کند. این برنامه اگر به طور کامل و با آرامش و احترام متقابل به باشگاه‌ها و بازیکنان اجرا شود می‌تواند به سود لیگ و تیم ملی در آینده باشد.”

 

مدیرعامل سابق تیم فوتبال ملوان در ادامه تصریح کرد: “در حال حاضر خیلی از باشگاه‌ها این امر را رعایت نکردند و ارقامی را به صورت غیرواقعی انتشار می‌دهند، در این حال باید سازمان لیگ بدون در نظر گرفتن اسامی و مقام‌ها به صورت جدی و قاطع با آنها برخورد کند.”

 

وی خاطرنشان کرد: “برخی از باشگاه‌ها با رعایت نکردن قانون انتشار قرارداد‌ها باعث ایجاد قراردادهای کاذب می‌شوند که همین امر در آینده‌ای نزدیک باعث ایجاد پرونده‌های حقوقی بسیار می‌شود.”

 

درودگر در پایان گفت: “اگر بازیکنان حاضر در لیگ برتر فوتبال بتوانند خود را به سطح قابل قبولی برسانند،‌ ارزش قراردادهایی بالاتر از سطح تعیین شده را دارا می‌باشند. این درحالی است که درحال حاضر باشگاه‌ها با برخی از بازیکنان بیشتر از ارزش واقعی آن بازیکنان قرارداد منعقد کرده‌اند.”