به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ,در آستانه دیدار تیمهای فوتبال پدیده مشهد و ملوان بندرانزلی در هفته آغازین […]

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ,در آستانه دیدار تیمهای فوتبال پدیده مشهد و ملوان بندرانزلی در هفته آغازین لیگ برتر یکی از هواداران قدیمی تیم فوتبال ملوان با اعلام حمایت هم جانبه از تیم فوتبال ملوان طی بیانیه ای اعلام نمود  : همه جامعه و به خصوص جامعه فوتبال  و هواداران ملوان اشتیاق زیادی برای شروع مسابقات لیگ دارند و بی صبرانه منتظریم تا قوی سپید دوباره بالهای خود را بر فراز فوتبال ایران بگشاید .

 

مهدی اسدالله پور یکی از هواداران متعصب ملوان در این باره به سایت رسمی باشگاه ملوان گفت :

در این راستا بر خود وظیفه می دانیم  به عنوان هواداران متعصب ملوان به همراه دست اندرکاران و اعضای  باشگاه از تنها نماینده استان گیلان در مسابقات فوتبال لیگ برتر کشور حمایت قاطعانه نمائیم.تا به یاری خداوند متعال بتوانیم با افتخار و سر افرازی   مایه مباهات فوتبال گیلان باشیم .

شما افتخار فوتبال گیلان  ومردم انزلی  هستید و همیشه پرچمدار عشق و غیرت به این تیم و مبارزه با اجحاف و بی عدالتی با تیم‌های غیر پایتخت بوده اید. مردم گیلان از شرق گیلان تا غرب گیلان به شما دلاور مردان افتخار می کند . وبا حمایت قاطعانه از شما آرزو می کنیم تا قوی سپید با موفقیت در مسابقات لیگ برتر, بر فراز آسیا بال بگشاید .