اسامی تمام محرومان فصل ۹۴-۹۳ فوتبال ایران اعلام شد.       به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، کمیته مسابقات […]

اسامی تمام محرومان فصل ۹۴-۹۳ فوتبال ایران اعلام شد.

 

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، کمیته مسابقات سازمان لیگ اسامی تمام محرومان فصل ۹۴-۹۳ را به شرح زیر اعلام کرد:

 

ذوب‌آهن:

رضا ساعی مربی

 

ملوان:

سعید عزت‌اللهی ۳ جلسه (یک جلسه کارت قرمز، دو جلسه انضباطی)

جوانان ملوان:

پارسا سلیمی

 

فجرسپاسی:

میثم خداشناس

 

گسترش‌ فولاد تبریز:

ایمان موسوی،‌ مهدی تارتار سرمربی

 

تیم نفت مسجدسلیمان با حکم کمیته انضباطی یک جلسه محروم از حضور تماشاگران

 

مس رفسنجان:

علی علیزاده

 

ابومسلم خراسان:

علی حق‌دوست ۲ جلسه، علی حمزه ۴ جلسه، مهدی امیری ۲ جلسه و باشگاه ۳ جلسه بدون حضور تماشاگر باید به میدان برود.

 

پارسه تهران:

داوود سیدعباسی ۲ جلسه، ‌محمداسماعیل نظر ۲ جلسه

 

البدر بندر کنگ:

سیدرضا طلبه، سرمربی جهانبخش جعفری (۳ جلسه)

 

آلومینیوم هرمزگان:

شاهین مجیدی ۲ جلسه

 

نفت آبادان:

یک بازی محروم از حضور تماشاگر

 

شهرداری یاسوج:

مجید نجاتی ۵ جلسه، حامد رضوانی یک جلسه، علی محمددهقان ۲ جلسه، علی آزادی مربی یک جلسه

 

نساجی مازندران:

یک جلسه محروم از حضور تماشاگر

 

شهرداری بندرعباس:

رسول جعفری یک جلسه مربی

 

گل‌گهر سیرجان:

محمدرضا یاراحمدی یک جلسه

 

داماش گیلان:

یک جلسه محروم از حضور تماشاگر

 

برق شیراز:

فرزاد رضایی یک جلسه

 

مس سونگون:

نظری سرپرست یک جلسه

 

شهرداری جویبار:

رسول بهرامی یک جلسه

 

شهرداری اراک:

علی رشیدی مربی ۹ جلسه

 

گاز فجر جم بوشهر:

علی‌اکبر کحالی محروم تا اطلاع ثانوی تدارکات

 

نفت امیدیه:

علیرضا آلبونیش ۳ جلسه، نصرالله درفشی ۳ جلسه، ابوطالب قنبری یک جلسه

 

کارون اهواز:

فرهاد حافظی ۶ ماه محرومیت انضباطی از تاریخ ۱۳/۱۲/۹۲ لیکن مسابقات کارون ۹/۱۲/۹۳ به پایان رسیده است و ۴ ماه و ۲ روز از محرومیت باقی مانده است.

 

پیام صنعت آمل:

مهدی خلیلی یک جلسه، ناصر رضایی ۳ جلسه، عباس کوزه‌گر ۳ جلسه، حسین ولی‌نژاد ۳ ماه محروم مربی، علی عرب ۳ جلسه

 

ملی‌حفاری اهواز:

احسان طیبی مربی ۶ جلسه، عزیز چنانی ۳ جلسه، حسین باقی‌فر ۲ جلسه

 

ذوب‌آهن نوین اصفهان:

محمدجواد حسینیان، محسن عرب‌کسری یک جلسه، باشگاه یک جلسه محروم از تماشاگر

امید حسن آباد، مهدی هدایتی‌پور ۳ جلسه، خیبر خرم‌آباد، یاسر درویشی، فرزاد بهادری، رضا شرفی

 

نفت محمودآباد:

مهرداد یوسفی تدارکات یک سال محرومیت از تاریخ ۱۲/۱۱

 

فرهنگ رامهرمز:

مجاهد برادرزاده مربی ۲ جلسه، مصطفی رحیمی ۶ جلسه، یعقوب محمدعلی‌زاده ۶ جلسه

 

بعثت کرمانشاه:

بابک فرامرزی

 

صدرای نکا:

عبدالرحمن مرفاوی سرمربی یک جلسه

 

استقلال ملاسمیع:

محمدرضا ملاسمیع ۲ جلسه سرمربی، هوشنگ محمدیان ۲ جلسه مربی

 

بام مشهد:

هادی بابایی، مهدی غلامی ۳ جلسه

 

استقلال قائمشهر:

حسین ولی‌پور سرپرست

 

پتوی لاله:

علی اسلامی سرمربی

 

استقلال ب:

رامین آقالو

 

کاسپین چالوس:

مسعود خزایی مربی

 

استقلال جنوب:

میلاد گل‌نما، محسن قدیمی

 

پارس فوتبال چالوس:

مصطفی دوست‌شاهی

 

شاهین کرج:

علیرضا عزیزی

 

سادات دهدشت:

محسن افشون

 

توحید بوشهر:

بهروز نوروزی فرد

 

گهر نوین درود:

جلال لشنی

 

امید فولاد خوزستان:

محمد اصل‌شاخه، حسین مجلی‌شفافی


امید سپاهان:

میلاد سرلک

 

امید مس کرمان:

علی خورشیدی

 

جوانان مس کرمان:

کیان عباس پور

 

جوانان استقلال اهواز:

مهدی هاشم‌پور

 

امید ذوب آهن:

حسین مرادی مربی بدنساز ۳ جلسه محرومیت انضباطی