باشگاه فولام انگلیس اعلام کرد که هافبک تیمش به فوتبال قطر پیوسته است.     به گزارش وب سایت باشگاه […]

باشگاه فولام انگلیس اعلام کرد که هافبک تیمش به فوتبال قطر پیوسته است.

 

 

به گزارش وب سایت باشگاه فولام، هافبک ایرانی این تیم، فصل آینده را در فوتبال قطر دنبال خواهد کرد. در بیانیه این باشگاه آمده است:

 

“باشگاه انتقال اشکان دژاگه به فولام به ازای مبلغی نامعلوم را تایید می کند. این وینگر ایرانی، در طی دو سال بازی در جنوب غرب لندن، در ۴۹ بازی به میدان رفت و ۶ گل برای تیم به ثمر رساند. اشکان در دیدار های حساس مبارزه با رفتن به دسته اول، عملکرد فوق العاده ای را از خود بر جای گذاشت. تمام اعضا و طرفداران باشگاه فولام، از اشکان دژاگه به خاطر تلاش هایش در طول حضور در این تیم، تشکر می کنند.”

 

فلیکس ماگات در این باره به خبرنگار باشگاه گفت: “با اشکان صحبت کردم. ما به این نتیجه رسیدیم که بهترین تصمیم برای اشکان و باشگاه، ترک فولام است. وی در طول دوران بازی اش در اینجا، نمایش های خوبی را از خود بروز داد و گل های خاطره انگیزی را به ثمر رساند. اگرچه راهمان از هم جدا شد. ما وظیفه داریم با بازیکنانی کار کنیم که با باشگاه قرارداد دارند و برای یک هدف می جنگند. برای اشکان در العربی، ارزوی موفقیت دارم.”

 

منابع غیر رسمی می گویند که العربی قطر برای خرید دژاگه، ۵ میلیون پوند(۶.۳ میلیون یورو) به فولام پرداخت کرده است. همچنین این هافبک ایرانی، دستمزدی ۴ میلیون پوندی(۵.۰۵ میلیون یورو) از تیم قطری دریافت خواهد کرد.

 

طرفداری