مازیار زارع، کاپیتان باتجربه ملوان ، در حالی که تنها سه روز تا آغاز لیگ برتر چهاردهم زمان باقی مانده […]

مازیار زارع، کاپیتان باتجربه ملوان ، در حالی که تنها سه روز تا آغاز لیگ برتر چهاردهم زمان باقی مانده از شرایط تیمش می گوید و ابنکه ملوان، نیازمند حمایت هواداران پرشمارش است.

 

مازیار زارع می‌گوید:« جوان های با استعداد و بازیکنان آماده ای به تیم ما آمده اند و امیدوارم فصل را خیلی خوب شروع کنیم و ادامه بدهیم. امیدوارم اتفاقات فصل گذشته تکرار نشود، از این جهت که فصل قبل، لیگ را خوب شروع نکردیم و ۱۰ هفته اول را از دست دادیم. خیلی امیدوارم که مردم مثل همیشه از ملوان حمایت کنند. یادم می آید پارسال، همین موقع ها گفتم که اگر از تیم حمایت نشود، کارمان سخت و دشوار می شود. دیدید که همینطور هم شد و ۱۰ هفته اول را نتیجه نگرفتیم که اگر می گرفتیم شاید در پایان فصل به عنوان یکی از تیمهای حاضر در لیگ قهرمانان آسیا انتخاب می شدیم.»

مازیار در مورد مدیریت باشگاه ملوان می گوید:« پارسال از کسانی بودم که انتقاد می کردم اما وقتی دیدم نیت ها خیر است، ماندم تا مثل سالهای قبل برای ملوان بازی کنم.الان که با شما صحبت می کنم، بازیکنان بین ۱۰،۱۵ و ۲۰ درصد از پولشان را دریافت کرده اند. مشکل روحی بازیکنان برطرف شده، ضمن اینکه خودم صحبت با محجوب داشتم و امیدوارم که پرداختی ها همینطور ادامه داشته باشد. شاید باورتان نشود اما برای اولین بار در تاریخ ملوان است که بازیکنان قبل از شروع فصل، دریافتی داشته اند. من، جلال رافخایی، سعید یوسف زاده و احمد آهی با محجوب صحبت کردیم و ایشان قول دادند قبل از شروع فصل پرداختی داشته باشند تا تیم با روحیه وارد مسابقات شود که خوشبختانه مدیریت باشگاه به قولش عمل کرد»

کاپیتان ملوان در ادامه و خطاب به هواداران ملوان می گوید:« خواهش می کنم تا هواداران خونگرم ملوان دست به دست هم بدهند و از تیم حمایت کنند. هم ما باید به هواداران کمک کنیم و هم هواداران به ما. مهمترین نکته ای که وجود دارد این است که لیگ را خوب شروع کنیم. دوست ندارم میان هواداران دودستگی و دودلی باشد. چون با این وجود تیم نمی تواند نتیجه بگیرد و دود این نتایج به چشم هواداران خونگرم ملوان و ما بازیکنان می رود. برای همه ما ملوان مهم است. چه من باشم و چه نباشم، چه دیگری باشد و یا نباشد. مهمترین موضوع نام ملوان است. امیدوارم هواداران به این جمله دقت کنند که ملوان از همه ما مهمتر است. دوست دارم شرایطی باشد که لیگ را خوب شروع کنیم»

زارع درباره بازی مقابل پدیده می گوید:« این فصل تمام بازی های لیگ سخت هستند. پدیده هم یکی از همین بازی های سخت. آنها بازیکنان خوبی جذب کرده اند اما ما یک بازی مقابل آنها برگزار کرده ایم و قطعا آقای ایراندوست و کادر فنی اش با نقاط ضعف و قوت این تیم آشنایی دارند. امیدوارم بتوانیم از بازی با پدیده در مشهد با دست پر خارج شویم و لیگ را با یک نتیجه ایده ال شروع کنیم»

کاپیتان ملوان در مورد بازیکنان جوانی که به ترکیب این تیم اضافه شده اند می گوید:« به نظرم تیم خیلی خوبی داریم. تلفیقی از بازیکنان باتجربه و جوان هایی که آمده اند تا خودی نشان بدهند. تیم امسال مرا یاد تیم ۱۲ سال پیش می اندازد. آن زمان هم نصرت ایراندوست سرمربی بود. ما جوان ها آمدیم و کنار باتجربه ها بازی کردیم تا نتایج فوق العاده ای برای ملوان رقم بخورد. الان هم ایراندوست، جوان های خیلی خوبی انتخاب کرده. اول فصل کمی نگران بودم اما حالا که این جوان های باانگیزه را دیده ام معتقدم که می توانند جزو بهترین بازیکنان ایران شوند. این جوان ها فقط کمی نیاز به حمایت هواداران دارند تا دلگرم شوند و انگیزه بگیرند. من مازیار زارع شاید چند سال دیگر بازی کنم، شاید کمتر نیاز به حمایت داشته باشم اما این جوان ها دلگرمی می خواهند، دلگرمی شان هم همین هواداران هستند که می توانند با تشویق و حمایت هایشان به آنها روحیه بدهند. آخرین خواسته ام از هواداران خونگرم ملوان این است که اگر ملوان را دوست دارند از تیم حمایت کنند. مطمئن باشند که جواب این حمایت ها را در زمین می دهیم و برایشان سنگ تمام می گذاریم. شاید بتوانیم گوشه ای محبت هایشان را جبران کنیم»

 

ورزش ۳