معاون اجرایی و ورزشی باشگاه ملوان گفت: باشگاه تراکتورسازی بدون اجازه دو بازیکن ملی‌پوش ما را با وعده دستمزد ۳۰۰ […]

معاون اجرایی و ورزشی باشگاه ملوان گفت: باشگاه تراکتورسازی بدون اجازه دو بازیکن ملی‌پوش ما را با وعده دستمزد ۳۰۰ میلیونی به تبریز برد.


 

محمود پیشگاه‌هادیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: شاهین ثاقبی و محمد پور رحمت‌الله دو بازیکن ملی‌پوش ما بودند که به امانت در اختیار تیم امید جوانان قرار داشتند اما مسئولان تراکتورسازی بدون اجازه و اطلاع ما با این بازیکنان در اردوی تیم ملی مذاکره کردند و آنها را با وعده پرداخت‌های ۲۰۰-۳۰۰میلیونی به تبریز بردند.

وی ادامه داد: دو باشگاه ملوان و تراکتورسازی همواره روابط حسنه‌ای با هم داشته‌اند و مردم گیلان و آذربایجان با یکدیگر ارتباط بسیار خوبی دارند و نباید به خاطر دو بازیکن روابط انزلی و تبریز به هم بخورد. این در حالی است که تیم‌های نظامی طبق بخشنامه جدید حق ندارند که بازیکنان یکدیگر را جذب کنند و از سویی دیگر طبق آیین‌نامه نباید به بازیکنان سرباز دستمزدهای کلان پرداخت شود اما تراکتورسازی به این دو بازیکن ما وعده پرداخت میلیونی داده است.

پیشگاه‌هادیان تصریح کرد: ما این مسئله را به سردار باران‌چشمه رئیس تربیت‌بدنی نیروهای مسلح و همچنین علیپور گفته‌ایم و علیپور هم قول پیگیری داده است، جالب است که تراکتورسازی حتی به دستور باران‌چشمه هم توجهی نکرده زیرا سردار باران‌چشمه دستور داد که این دو بازیکن باید به ملوان برگردند اما نه تنها این اتفاق نیفتاد بلکه این بازیکنان به انزلی آمدند و به هم‌تیمی‌های خود در ملوان گفتند، چرا شما در ملوان با دستمزد ۱۰-۱۵ میلیون‌تومانی مانده‌اید، شما هم به تراکتور بروید و دستمزد خوب بگیرید.

پیشگاه‌هادیان با اشاره به تلاش‌های ملوان برای بازیکن‌سازی گفت: ثاقبی و پور رحمت‌الله حاصل زحمات مربیان پایه ملوان هستند و بهتر است که تیمی مثل تراکتورسازی هم از دسترنج تیم‌های پایه خود استفاده کند ضمن اینکه ما از دو دلالی که این بازیکنان را به خاطر سود چند میلیونی خود به تراکتورسازی برده‌اند به کمیسیون اصل ۹۰ مجلس و سازمان بازرسی هم شکایت خواهیم کرد زیرا آنها زیر پای بازیکنان نشسته‌اند.

 

به گزارش خبرگزاری فارس، پس از آنکه اعلام شد، کارت پایان خدمت سربازی بختیار رحمانی با مشکل مواجه شده است و این بازیکن باید به خدمت سربازی برود؛ محمود پیشگاه‌هادیان معاون اجرایی و ورزشی باشگاه ملوان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: با بختیار رحمانی صحبت کرده‌ایم و قرار است او برای گذراندن دوران سربازی‌اش به ملوان انزلی بیاید و ان‌شاءلله در روزهای آینده کارهای حضور بختیار رحمانی در ملوان را انجام خواهیم داد.