نقل و انتقالات لیگ چهاردهم دوشنبه شب به اتمام رسید و ورودی و خروجی شانزده تیم لیگ برتری به طور […]

نقل و انتقالات لیگ چهاردهم دوشنبه شب به اتمام رسید و ورودی و خروجی شانزده تیم لیگ برتری به طور قطعی مشخص شد اما تعدادی از بازیکنان در لیست هیچ تیمی قرار نگرفته و این فصل را تا حدودی از دست دادند.

 

 

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران فصل نقل و انتقالات فصل چهاردهم به پایان رسید و بازیکنان به تیم‌های پیشنهادی خود برای حضور در لیگ چهاردهم پیوستند اما در این میان تعدادی از بازیکنان نتوانستند تیمی را برای بازی پیدا کنند، این تعداد بازیکن‌ منتظر پیشنهادات از سوی تیم ها در نیم فصل هستند و تعدادی منتظراند تا به عنوان لژیونر به تیم های بیرون از مرز بپوندند و برخی دیگر در این ۲ امر موفق نشدند که باید برای فصل بعد منتظر بمانند یک سالی را استراحت کنند.

 

اما کدام بازیکنان نتوانستند با تیمی قرار داد ببندند:

 

*جواد ‌نکونام

 

کاپیتان تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ که فصل گذشته در استقلال بازی می کرد علاقمند بود تا دوباره ‌استقلالی شود اما این اتفاق رخ نداد تا اینکه خبر می رسد قرار است به تیم سابق خود اوساسونا‌ بپوندد.

 

*مهرداد پولادی

 

بازیکن فصل گذشته پرسپولیس با وجود اینکه نامش در فهرست پرسپولیس است اما هیچ قراردادی ندارد و در حال حاضر منتظر پیشنهادات اروپایی است.

 

*فرزاد حاتمی

 

بازیکنی که هر نیم فصل به یک باشگاه خوب می‌پیوست؛ تراکتور سازی، استقلال، فولاد و پرسپولیس این فصل با هیچ باشگاهی حتی مذاکره هم نکرده است و تکلیفش ‌تا حدودی حداقل برای نیم فصل مشخص است.

 

*سیاوش اکبرپور‌

 

بازیکن جنجالی و پر سر و صدای استقلال که از این تیم به پدیده رفت اما بد قولی‌هایش باعث شد تا پدیده ‌این بازیکن را از لیست خود خارج کند.

 

*کریم انصاری فرد

 

آقای گل فصل گذشته‌ لیگ برتر که نه به پرسپولیس و نه به استقلال و تراکتور سازی پیوست گفته می‌شود از تیم‌های خارجی پیشنهاد دارد و به نظر می‌رسد در صورت انصراف از حضور در لیگ‌های خارجی باید در تراکتور سازی بازی کند.

 

*فرشید طالبی

به گفته‌ خودش، هم از فوتبال ایران خسته شده است و هم از تیم تراکتور سازی و دوست دارد به سوپر لیگ ترکیه برود اما او هم تا الان بلاتکلیف است.

 

*ابراهیم میرزاپور

 

قبلا در مصاحبه‌ای اعلام کرد که کاملا آماده است و به زودی به تیم جدیدی می‌پیوندد اما فصل نقل و انتقالات به پایان رسید و خبری از پیوستن میرزاپور‌ به تیمی نشد!

 

*حسین کاظمی

 

بازیکن‌ سابق تیم راه ‌آهن در این فصل با این تیم تمدید قرارداد نکرد و او هم نتوانست به تیم دیگر یبپوندد.

 

*فرزاد آشوبی

 

بازیکنی که هم تجربه بازی در استقلال را دارد هم پرسپولیس اما بدون تیم ماند و این مسئله می تواند کمی عجیب باشد.

 

*احمد جمشیدیان

 

در این میان وضعیت احمد‌جمشیدیان از سایرین متفاوت‌تر است جمشیدیان که در تمام اردوهای آماده سازی استقلال حضور داشت و حتی همراه این تیم به ترکیه رفت به یکباره و در روز آخر نقل و انتقالات از فهرست آبی پوشان خارج شد تا یعقوب‌کریمی جایگزین وی شود اما از یک طرف خارج شدن جمشیدیان تنها از سوی باشگاه بوده است و با وی هیچ مشورتی نکرده‌اند و جمشیدیان در این میان گفته است بی احترامی استقلال را نمی‌پذیرم و به این کار رضایت نمی‌دهم و از حق خود دفاع می‌کنم. بدون شک جمشیدیان را باید بازنده بزرگ بازار نقل و انتقالات دانست چرا که بعد از خارج شدن از فهرست استقلال فرصتی برای مذاکره با سایر تیم ها و انتخاب یک تیم جدید نداشت.

 

بازیکنانی مثل کعبی، سهراب بختیاری زاده، عادل کلاه کج، سپهر حیدری، محمد صلصالی‌، حسین پاشایی، محسن بیاتی نیا، علیرضا نیکبخت واحدی و غلام‌ نژاد از جمله نفراتی هستند که در فهرست هیچ تیمی جایی ندارند و حداقل برای نیم فصل اول لیگ چهاردهم بدون تیم ماندند.

 

ضمن اینکه جواد کاظمیان و میثم ‌بائو هم از دیگر بازیکنانی هستند که به گفته ذوالفقاری سرپرست تراکتور سازی در فهرست این تیم قرار گرفته‌اند و نتوانستند برای فصل آینده تیمی برای خود پیدا کنند.