مالک باشگاه ملوان گفت: انتظار داشتیم استقلال از ابتدا با قدرت اصلی خود مقابل تیم ما به میدان بیاید   […]

مالک باشگاه ملوان گفت: انتظار داشتیم استقلال از ابتدا با قدرت اصلی خود مقابل تیم ما به میدان بیاید

 

 

سیروس محجوب در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص دیدار دو تیم ملوان و استقلال عنوان کرد: بازی فوق‌العاده‌ای بود امیدوارم بازیکنان جوان ما در آینده عملکرد بهتری داشته باشند که قطعاً اینگونه خواهد بود با انجام دادن بازی‌های بیشتر بازیکنان به یکدیگر نزدیک‌تر می‌شوند و فکر می‌کنیم هفته‌های دوم و سوم شاکله اصلی تیم ما شکل بگیرد.

 

وی در مورد اینکه از عدم حضور بازیکنان اصلی استقلال ناراحت شده بودند، تأکید کرد: این موضوع طبیعی است ما انتظار داشتیم تا استقلال با قدرت اصلی خود به میدان بیاید تا هم بازیکنان آنها محک خوبی بخورند و هم هواداران از دیدن بازی لذت ببرند.

 

محجوب در مورد اینکه خیلی از تیم‌ها حضور در این جام را نپذیرفتند و چگونه ملوان این مسئله را پذیرفت، تأکید کرد: ما احساس کردیم که این بازی‌ها برای تیم ما نیاز است و به همین دلیل هم موافقت خود را اعلام کردیم به هر حال بازی‌های تدارکاتی می‌تواند تیم را آماده کند بازی بعدی هم به همین گونه خواهد بود نتیجه اهمیتی در این بازی‌ها ندارد آن چیزی که معلوم این است که کادر فنی هم از ترکیب اصلی خود در این دیدارها استفاده نمی‌کند اما می‌تواند بازیکنان را محک بزند.

 

مالک باشگاه ملوان در خصوص اینکه آیا از بازیکنانی که جذب کرده‌اند رضایت دارد، تصریح کرد: بازیکنان خوبی جذب کردیم و از این موضوع رضایت داریم.