بازیکن تیم فوتبال ملوان گفت: اگر من دو بازی در ترکیب اصلی استقلال قرار می‌گرفتم به تیم ملی در جام […]

بازیکن تیم فوتبال ملوان گفت: اگر من دو بازی در ترکیب اصلی استقلال قرار می‌گرفتم به تیم ملی در جام جهانی دعوت می‌شدم.

 

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس، مهرداد اولادی پس از شکست ۲ بر یک ملوان مقابل استقلال در جام شهداء اظهارداشت: فکر می‌کنم امسال لیگ سال خوبی داشته باشد، تیم ملی در جام جهانی نتیجه گرفت و فکر می‌کنم با حضور در جام جهانی هواداران استقبال بیشتری از بازی‌های لیگ داشته باشند و به ورزشگاه بیایند. امیدوارم فصل جدید بازی‌های خوبی داشته باشیم و تیم ملی هم در جام ملت‌ها موفق شود.

 

وی در خصوص اتفاقاتی که در ورزشگاه افتاد تصریح کرد: استقلالی‌ها واقعاً مرا خیلی اذیت کردند، آنها پول مرا ندادند و جام جهانی را هم از دست دادم.

 

بازیکن ملوان در مورد اینکه مشکلش در استقلال با چه شخصی بوده تصریح کرد: مشکل من با کسی نبود.

 

اولادی در خصوص اینکه چرا عدد ۶ را در این دیدار نشان داد، یادآور شد: چرا بازیکنان استقلال عدد ۴ را نشان می‌دهند؟ حنیف عمران‌زاده دوست من است اما ۵۰ بار شده است که عدد ۴ را نشان می‌دهد آیا وقتی آنها چنین عملکردی دارند به آنها فحاشی می‌شود؟ به هر حال کری است و این مسائل طبیعی است.

 

اولادی در مورد اینکه آیا با چنین عملکردی قصد داشته پشیمانی‌اش را از حضور در استقلال اعلام کند، گفت: به یک شکلی اینگونه بوده است واقعاً اذیت شدم، در فصل نقل و انتقالات وضعیت مرا مشخص نمی‌کردند، من ۳ سال در اردوی تیم ملی بودم، حالا باید بیرون می‌ماندم؟ اگر ۵ بازی پایانی در استقلال به میدان می‌رفتم کی‌روش مرا به جام جهانی می‌برد.

 

وی در مورد اینکه در پایان بازی از هواداران استقلال عذرخواهی کرده افزود: من از هواداران استقلال عذرخواهی کردم و می‌کنم، این مسائل کُری است، حنیف عمران زاده هم چنین کارهایی می‌کند، او دوست من است و با او ارتباط دارم اما پس از این کارها به او فحاشی می‌کنند؟ من هر دقیقه که برای استقلال به میدان رفتم با تمام وجودم بازی کردم، دردیدار مقابل الشباب شما دیدی که چه عملکردی داشتم.

 

وی افزود: اگر دو بازی پشت سر هم در ترکیب اصلی استقلال قرار می‌گرفتم به تیم ملی دعوت می‌شدم، من جام جهانی‌ام را از دست دادم، جام جهانی همیشه اتفاق نمی‌افتد، اگر در جام جهانی روی نیمکت هم می‌نشستم حداقل پیشنهادهای بالاتر از این حرفها برایم وجود داشت.