جلسه هماهنگی و بررسی مسائل هوادارن و لیدر ها با حضور مالک  ومعاونت ورزشی باشگاه ملوان برگزار گردید.     […]

جلسه هماهنگی و بررسی مسائل هوادارن و لیدر ها با حضور مالک  ومعاونت ورزشی باشگاه ملوان برگزار گردید.

 

 

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ،عصر روز جمعه در محل دفتر  باشگاه ملوان جلسه ای تشکیل شد دراین جلسه تعدادی از لیدرها تیم صحبت های خود را ارائه نموده و برای سال آینده جهت ایجاد انسجام و عملی هماهنگ تصمیماتی اتخاذ گردید . در این جلسه سیروس محجوب مالک باشگاه ملوان ضمن تشکر از زحمات فصل گذشته لیدر ها با بیان مطالبی دقت عمل در مواجهه با هوادران و ایجاد شور و نشاط در ورزشگاه و رعایت شئونات اجتماعی در رفتارها و شعارها و با روحیه اتحاد و اتفاق برای موفقیت تیم فوتبال ملوان بندرانزلی و ارائه الگوی بهترین تماشاگران تاکید نمود و ابراز امیدواری کرد با شرایطی که پیش می رویم همه باهم برای ارائه فوتبال حرفه ای و هوادار حرفه ای حرکت نموده و بدون حاشیه سازی در کسب رده های بالای جدول در خدمت باشگاه و تیم باشیم  .

 

در ادامه مالک باشگاه با اشاره به اهمیت رفتار هواداران بر روی سکو های ورزشگاه گفت : من خودم در فصل گذشته بارها از بین هواداران  بازی های ملوان را تماشا کرده ام و به شخصه به داشتن چنین هواداران متعصبی در کنار باشگاه بزرگ و مردمی ملوان افتخار می کنم  ،هر جامعه‌ای متشکل از مجموعه نهادها، سازمان‌ها، انجمن‌ها و گروه‌های رسمی و غیر رسمی است که قواعد و پرنسیب‌های آنها در نهایت شکل دهنده سلوک رفتاری و نوع تلقی و نگرش اجتماعی است. از این روی نهاد ورزش در کلان و فوتبال به عنوان یک عضو مهم آن باید در ارتقاء سطح بینش عقلانی و رفتار‌های استاندارد اجتماعی ایفای نقش کند.که خوشبختانه در باشگاه ملوان به لطف زحمات لیدر ها و هواداران همواره همین گونه بوده است .

 

لیدر ها زیر نظر معاونت ورزشی

با نظر مالک باشگاه ملوان  مقرر گردید لیدر ها زیر نظر معاونت ورزشی باشگاه ملوان فعالیت نمایند.

 

طراحی شیوه‌های تشویق

کمیته  فرهنگی باشگاه ملوان با بررسی رفتار تماشاگران و ضمن مشاوره با کارشناسان اقدام به طراحی اقلام لازم و شیو‌های مناسب تشویق تیم در شرایط مختلف نموده و در این شیو‌ها سعی شود به تمام معنا علایق هواداران در نظر گرفته شود تا با استقبال و مشارکت آنان بتوان به شیوه‌های استاندارد و حرفه‌ای در این خصوص رسید.

 

 

گفتگوی رودرو با لیدرهای باشگاه

همچنین به منظور هماهنگی بیشتر بین لیدر ها و هواداران و معاونت ورزشی باشگاه ملوان جلسات متعددی  با  لیدر های باشگاه تشکیل گردد .

 

 

صدور کارت لیدری

مقرر گردید برای لیدرها کارت مخصوص لیدری صادر شود تا باشگاه آنها را به عنوان لیدر رسمی به کار بگیرد و مسئولیت بسپارد ، ضمن اینکه یکی از مزایای کارت لیدری این است که دارنده کارت می تواند به تمام ورزشگاهای ایران برای تماشای هر مسابقه ای که مایل بود برود و در جایگاه ویژه بنشیند