خزرآسپورت: تیم فوتبال ملوان با مدیریت سیروس محجوب روزهای خوبی را در فصل نقل و انتقالات سپری می کند و […]

خزرآسپورت: تیم فوتبال ملوان با مدیریت سیروس محجوب روزهای خوبی را در فصل نقل و انتقالات سپری می کند و برعکس داماش هرچه در این سالها جمع کرده است را با مدیریت امیر عابدینی از دست داد.

باشگاه ملوان علیرغم حاشیه های فراوانی که در بحث مالکیت داشت و هنوز که هنوز کسی نمی داند مالکش می ماند یا می رود ولی محجوب نگذاشت این موضوع به چارچوب تیم ضربه بزند و در فصل نقل و انتقالات تلاش خوبی جهت جذب بازیکن کرد.

در همین راستا باشگاه ملوان از قانون جدید سرباز بازیکن استفاده مطلوب نموده است و یک دوجین بازیکن سرباز از این طرف و آن طرف جذب کرده تا با کمترین هزینه، بیشترین و احتمالا با کیفیت ترین بازیکنان را جذب خود کند. البته نیت محجوب کم خرج کردن نیست چراکه وی حتی حاضر شد علی کریمی را در قبال سه تا چهار میلیارد تومان به ملوان بیاورد و حتی داستان جدایی اسکوچیچ بحث پول نبود چراکه وی با رقمی بسیار کمتر از آنچه که به ملوان (می گویند) پیشنهاد داده بود، به فولاد پیوست.

در هر صورت علیرغم اینکه بازیکنان با کیفیتی چون مهدی دغاغله و امیرحسین فشنگچی را از دست داده است ولی در عوض یک گونی بازیکن به نامهای شایان کارگر – محمد رضی – علی عابدی – علیرضا مصطفایی – فرزام بیجاری – میلاد جلالی – محمدغلامین – محمد دارابی – سعدالله پورغاز – شمسی‌پور – کنعانی – حسین حسینی – جمال حسینی – شاهین ثاقبی – سعید پوررحمت الله – حسن گلزاری و ابوالحسن جعفری را جذب کرده است که اگر تنها ۳۰ درصد آنها با کیفیت نشان دهند مشکل ملوان حل خواهد شد.

اما در این سوی گیلان تیم داماش پس از سقوط به لیگ یک این روزها حال خوشی ندارد و کارش این شده که به دست و پای بازیکنانش بیفتد تا رخت سفر نبندند ولی تا به امروز که ره به جایی نبرده و یک گونی از بازیکنان خوبش به دیگر تیم های لیگ برتر پیوستند بازیکنانی چون میلاد فراهانی – محمد مختاری – امین متوسل‌زاده – رضا کاردوست – علیرضا نظیف‌کار- محمد رضا مهدوی – روح الله سیف الهی – مسعود حسن زاده و هادی محمدی.

در این بین تنها هواداران هستند که زخم دلشان بعد از داغ سقوط چرکین تر می شود و نمی دانند باید دل به چه خوش کنند. یعنی آیا داماش به سرنوشت برق شیراز و نساجی و … دچار خواهد شد؟