برنامه کامل مسابقات لیگ برتر در فصل چهاردهم مشخص شد.         به گزارش خبرگزاری فارس، مراسم قرعه […]

برنامه کامل مسابقات لیگ برتر در فصل چهاردهم مشخص شد.

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس، مراسم قرعه کشی چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران امروز از ساعت ۲۲ و ۱۵ دقیقه شب گذشته در تهران برگزار شد. برنامه کامل مسابقات به شرح زیر است:

 

 

هفته اول

پرسپولیس – نفت تهران

راه‌آهن – استقلال

استقلال خوزستان – گسترش فولاد تبریز

تراکتورسازی تبریز – فولاد خوزستان

سایپا – نفت مسجد سلیمان

صبای قم – ذوب‌آهن اصفهان

پدیده مشهد – ملوان انزلی

سپاهان – پیکان تهران

هفته دوم

نفت تهران – راه‌آهن

ملوان – صبای قم

ذوب‌آهن – تراکتورسازی

گسترش فولاد – سپاهان

استقلال – استقلال خوزستان

پیکان – سایپا

فولاد خوزستان – پرسپولیس

نفت مسجد سلیمان – پدیده مشهد

هفته سوم

راه‌آهن – فولاد خوزستان

تراکتورسازی – ملوان انزلی

سایپا – گسترش فولاد

استقلال خوزستان – نفت تهران

پیکان – نفت مسجد سلیمان

سپاهان – استقلال

پدیده مشهد – صبای قم

پرسپولیس –  ذوب‌آهن

هفته چهارم

ذوب آهن – راه‌آهن

ملوان انزلی – پرسپولیس

پدیده مشهد – تراکتورسازی تبریز

گسترش فولاد – پیکان

فولاد خوزستان – استقلال خوزستان

استقلال – سایپا

صبای قم – نفت مسجد سلیمان

نفت تهران – سپاهان

هفته پنجم

راه‌آهن – ملوان انزلی

تراکتورسازی – صبای قم

نفت مسجد سلیمان – گسترش فولاد

استقلال خوزستان – ذوب‌آهن

پیکان – استقلال

سپاهان – فولاد خوزستان

پرسپولیس – پدیده مشهد

سایپا – نفت تهران

هفته ششم

پدیده مشهد – راه‌آهن

ملوان انزلی – استقلال خوزستان

تراکتورسازی تبریز – نفت مسجد سلیمان

استقلال – گسترش فولاد

نفت تهران – پیکان تهران

فولاد خوزستان – سایپا

صبای قم – پرسپولیس

ذوب‌آهن – سپاهان

هفته هفتم

راه‌آهن – صبای قم

سپاهان – ملوان انزلی

پرسپولیس – تراکتورسازی

گسترش فولاد – نفت تهران

استقلال خوزستان – پدیده مشهد

پیکان – فولاد خوزستان

نفت مسجد سلیمان – استقلال

سایپا – ذوب‌آهن

هفته هشتم

تراکتورسازی تبریز – راه‌آهن

ملوان انزلی – سایپا

فولاد خوزستان – گسترش فولاد

صبای قم – استقلال خوزستان

ذوب‌آهن –  پیکان

پدیده مشهد – سپاهان

نفت تهران – استقلال

پرسپولیس – نفت مسجد سلیمان

هفته نهم

راه‌آهن – پرسپولیس

پیکان – ملوان

استقلال خوزستان – تراکتورسازی تبریز

گسترش فولاد تبریز – ذوب‌آهن

استقلال – فولاد خوزستان

سایپا – پدیده مشهد

سپاهان – صبای قم

نفت مسجد سلیمان – نفت تهران

هفته دهم

راه‌آهن – نفت مسجد سلیمان

ملوان انزلی – گسترش فولاد تبریز

تراکتورسازی –  سپاهان

پرسپولیس – استقلال خوزستان

پدیده مشهد – پیکان

فولاد خوزستان – نفت تهران

ذوب‌آهن – استقلال

صبای قم – سایپا

هفته یازدهم

استقلال خوزستان – راه‌آهن

استقلال – ملوان انزلی

سایپا – تراکتورسازی تبریز

گسترش فولاد – پدیده مشهد

پیکان – صبای قم

نفت مسجد سلیمان – فولاد خوزستان

سپاهان – پرسپولیس

نفت تهران – ذوب‌آهن اصفهان

هفته دوازدهم

راه‌آهن – سپاهان

ملوان انزلی – نفت تهران

تراکتورسازی – پیکان

صبای قم – گسترش فولاد

استقلال خوزستان – نفت مسجد سلیمان

ذوب‌آهن – فولاد خوزستان

پدیده مشهد – استقلال

پرسپولیس – سایپا

هفته سیزدهم

سایپا – راه‌آهن

فولاد خوزستان – ملوان انزلی

گسترش فولاد – تراکتورسازی

سپاهان – استقلال خوزستان

پیکان – پرسپولیس

نفت تهران – پدیده مشهد

استقلال – صبای قم

نفت مسجد سلیمان – ذوب‌آهن

هفته چهاردهم

راه‌‌آهن – پیکان

ملوان انزلی – ذوب‌آهن

تراکتورسازی – استقلال

پرسپولیس – گسترش فولاد

استقلال خوزستان – سایپا

پدیده مشهد – فولاد خوزستان

صبای قم – نفت تهران

سپاهان – نفت مسجد سلیمان

هفته پانزدهم

گسترش فولاد – راه‌‌آهن

نفت مسجد سلیمان – ملوان انزلی

نفت تهران – تراکتورسازی تبریز

پیکان – استقلال خوزستان

فولاد خوزستان – صبای قم

ذوب‌آهن – پدیده مشهد

استقلال – پرسپولیس

سایپا – سپاهان