دو بازیکن تیم ملی فوتبال ایران مورد توجه تیم‌های لیگ برتری انگلیس قرار گرفته‌اند.     به گزارش خبرگزاری تسنیم […]

دو بازیکن تیم ملی فوتبال ایران مورد توجه تیم‌های لیگ برتری انگلیس قرار گرفته‌اند.

 

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روزنامه دیلی استار، درخشش مهرداد پولادی و احسان حاج‌صفی در جام جهانی برزیل باعث شده تیم‌های لیگ برتری ساوتهمپتون، سوانزی و هال‌سیتی برای جذب آنها دست به کار شوند.

 

حاج‌ صفی ۲۴ ساله توانسته نظر استیو بروس سرمربی هال سیتی را به خود جلب کند و این در حالی است که رونالد کومان سرمربی هلندی ساوتهمپتون پولادی ۲۷ ساله را پسند کرده است. سوارنزی دیگر مشتری پولادی است.

 

پولادی با ۲۳ بازی ملی در سه دیدار ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل چهره‌ای موفق از خود به نمایش گذاشت و حاج صفی هم مانند او یکی از بهترین‌های تیم ایران در سرزمین فوتبال و قهوه بود.

 

در ادامه این خبر و به نقل از فردی که خواسته نامش فاش نشود آمده است: پولادی و هم تیمی او حاج صفی در تیم ملی ایران برای حضور در لیگ برتر علاقه خاصی دارند و این در حالی است که تیم‌های انگلیسی هم برای جذب آنها علاقمند هستند. این احتمال  وجود دارد که این دو در هفته آینده مذاکرات رسمی را با تیم‌های انگلیس آغاز کنند.

 

این خبر در حالی منتشر شده که پیش از این سران دو باشگاه فولام و کاردیف هم برای جذب بازیکنان ایرانی موفق در جام جهانی ۲۰۱۴ ابراز تمایل کرده بودند.