رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به اظهار نظر همتایش در فدراسیون آفریقای جنوبی مبنی بر اینکه در حال نهایی کردن […]

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به اظهار نظر همتایش در فدراسیون آفریقای جنوبی مبنی بر اینکه در حال نهایی کردن قرارداد کارلوس کی روش برای هدایت تیم ملی این کشور است گفت: کی‌روش برای تماشای دیدارهای پایانی جام‌جهانی راهی برزیل شده است اما در ایمیلی که برای ما ارسال کرده موافقت ضمنی‌اش برای تمدید قرارداد با فدراسیون فوتبال ایران را اعلام کرده است.

 

 

 

 

 

علی کفاشیان بعدازظهر امروز دوشنبه در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر مبنی بر آخرین وضعیت کی روش با فدراسیون فوتبال ایران گفت: قرار است آقای کی روش روز پنجشنبه به ایران برگردد و پاسخ نهایی را به فدراسیون فوتبال ایران اعلام کند. ما از طریق ایمیل با ایشان در ارتباط بودیم که موافقت ضمنی خود را برای تمدید قرارداد اعلام کرده است.

 

وی افزود: با این حال منتظر بازگشت کی روش از برزیل هستیم تا مذاکرات نهایی را با ایشان انجام دهیم. من از پیشنهاد و یا توافق ایشان با فدراسیون فوتبال آفریقای جنوبی بی خبرم هستم. ما هم تاکنون با هیچیک از گزینه ها برای هدایت تیم ملی مذاکره نکرده ایم و منتظر پاسخ کی روش هستیم.

 

به گزارش خبرنگار مهر، رئیس فدراسیون فوتبال که بعدازظهر امروز با خبرنگاران گفتگو می کرد در ادامه با تاکید بر اینکه برنامه های فدراسیون برای تیم ملی تدوین شده است از پیشنهاد تیم های آسیایی برای دیدار با تیم ملی ایران اشاره کرد و افزود: چند کشور آسیایی پیشنهادهایی را برای بازی با تیم ملی ایران ارائه کرده اند اما ما منتظر مشخص شدن وضعیت کادر فنی هستیم تا پس از مشورت با آنها در این مورد تصمیم بگیریم.

 

وی در مورد کشورهایی که این پیشنهادات را داده اند گفت: کره جنوبی که قبلا پیشنهاد داده بود. استرالیا هم خواهان برگزاری دیدار با تیم ملی فوتبال ایران شده است اما همانطور که گفتم ما نمی توانیم در این مورد تصمیم نهایی را بگیریم و باید منتظر مشخص شدن وضعیت کادر فنی باشیم.

 

وی با تکرار صحبت های گذشته در مورد پیشنهاداتی که به کی روش ارائه شده است گفت: ما روی جزئیات قرارداد با کی روش به توافق رسیده ایم و حرف‌هایمان را با هم زده‌ایم و منتظر هستیم تا برگردد و صحبت‌های نهایی را با ایشان انجام دهیم. با این حال تا وضعیت کی روش مشخص نشود ما با هیچ گزینه ای مذاکره نخواهیم کرد.