ستاره تیم ملی آرژانتین عنوان کرد حاضر است برای قهرمانی در جام‌جهانی تمام افتخارات خود را پس بدهد.     […]

ستاره تیم ملی آرژانتین عنوان کرد حاضر است برای قهرمانی در جام‌جهانی تمام افتخارات خود را پس بدهد.

 

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دو تیم آرژانتین و آلمان فینال جام‌جهانی ۲۰۱۴ برزیل را یکشنبه در ورزشگاه بزرگ ماراکانا برگزار خواهند کرد. آرژانتینی‌ها امیدوارند که با لیونل مسی جام قهرمانی را بالای سر ببرند؛ کاری که مارادونا در جام‌جهانی ۱۹۸۶ برای آنها انجام داد.

 

لیونل مسی امید اول گلزنی آرژانتین در بازی یکشنبه شب تاکنون افتخارات زیادی کسب کرده است که می‌توان به کسب چهار توپ طلای فوتبال جهان اشاره کرد. او عنوان کرده، حاضر است تمامی این افتخارات را بدهد تا قهرمانی در جام‌جهانی را به دست آورد.

 

مسی در گفت‌وگو با روزنامه بیلد آلمان گفت: قطعا جام‌جهانی را به توپ طلا ترجیح می‌دهم. در واقع حاضرم هر چهار توپ طلایم را بدهم تا در عوض فردا جام را با خود به آرژانتین ببرم؛ به عنوان یک فوتبالیست بردن جام‌جهانی بزرگترین آرزوی من است. اکنون بیش از هر زمان دیگری به این افتخار بزرگ نزدیک شده و می‌خواهم هر طور شده فردا پیروز از زمین بیرون بیایم و به این افتخار بزرگ برسم.

 

مسی در ادامه گفت: می‌دانم قهرمانی در جام‌جهانی چه حس و حالی خواهد داشت. از هم‌تیمی‌هایم در بارسلونا مثل ژاوی و اینیستا پرسیدم که قهرمانی در جام‌جهانی چه احساسی دارد. آنها درباره قهرمانی در جام‌جهانی ۲۰۱۰ خیلی با من صحبت کردند و اکنون خیلی اشتیاق دارم تا این حس بزرگ را فتح کنم.