مدافع تیم ملی فوتبال آرژانتین اعلام کرد از اهمیت قهرمانی تیمش در جام‌جهانی برای مردم این کشور با خبر است. […]

مدافع تیم ملی فوتبال آرژانتین اعلام کرد از اهمیت قهرمانی تیمش در جام‌جهانی برای مردم این کشور با خبر است.

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس، پابلو زابالتا اعلام کرد که رسیدن به فینال جام‌جهانی در برزیل، موفقیت آنها را استثنایی می‌کند. شاگردان سابیا برای اولین بار پس از ۲۴ سال با پیروزی ۴ بر ۲ مقابل هلند در ضربات پنالتی به فینال جام‌جهانی رسیدند.

 

زابالتا اعلام کرد که هم‌تیمی‌هایش انگیزه دارند که در خاک رقیب به قهرمانی برسند. وی اظهار داشت: بازی در این کشور برای ما استثنایی است. به خصوص اینکه هواداران برزیل در این جام‌جهانی علیه آرژانتینی‌ها بودند.

 

وی ادامه داد: گاهی اگر همه علیه شما باشد، احساس قدرت بیشتری می‌کنید. فکر می‌کنم ما این را نشان دادیم و بسیار احساس غرور می‌کنیم. نمی‌توانید تصور کنید که مردم آرژانتین ماشین‌هایشان را برای سفر به برزیل می‌فروشند حتی اگر بلیت بازی‌ها را نداشته باشند.

 

زابالتا خاطرنشان کرد: این چیزی است که در آرژانتین اتفاق می‌افتد. ما عاشق فوتبالیم. می‌دانیم قهرمانی در جام‌جهانی چه قدر برای مردم اتفاق خاصی خواهد بود و ما مطمئنا از هواداران آرژانتینی که هرکاری برای حمایت از ما انجام می‌دهند، قدردانی می‌کنیم.

 

وی اضافه کرد: من به عنوان یک بازیکن احساس افتخار می‌کنم؛ همه به شدت احساس غرور می‌کنند. می‌دانیم که مقابل یکی از بهترین تیم‌های جام‌جهانی بازی خواهیم کرد اما همان طور که در آرژانتین می‌گوییم؛ ما فینال را بازی نمی‌کنیم؛ فینال را می‌بریم.

 

بازیکن تیم ملی فوتبال آرژانتین تأکید کرد: پیروزی هفت بر یک آلمان مقابل برزیل عجیب بود. هیچ کس انتظار این نتیجه را نداشت. فکر می‌کردیم بازی بسیار نزدیک و سختی با حضور دو تیم قوی باشد اما گاهی از این اتفاقات در فوتبال می‌افتد.

 

وی گفت: این برای برزیل بسیار سخت بود که در کشور خودش شانس رسیدن به قهرمانی را از دست بدهد و با نتیجه هفت بر یک شکست بخورد. این برای آنها بسیار سخت بود.