توماس مولر به هواداران مانشافت توصیه کرده روز یکشنبه نباید انتظار بردی راحت مقابل آرژانتین را داشته باشند.     […]

توماس مولر به هواداران مانشافت توصیه کرده روز یکشنبه نباید انتظار بردی راحت مقابل آرژانتین را داشته باشند.

 

 

به گزارش فیفا، مولر ۲۴ ساله موفق شده بود در جام جهانی گذشته، با زدن ۵ گل، آقای گل مشترک ورژن ۲۰۱۰ بازی ها لقب گیرد و این دوره هم با به ثمر رساندن ۵ گل و ارسال ۳ پاس گل، سهمی کلیدی در حضور عقاب ها در دیدار پایانی ایفا کرده است. هافبک-مهاجم بایرن مونیخ اکنون در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی فینال جام جهانی گفته کسی نباید انتظار بردی راحت مقابل آلبی سلسته ها از سوی آلمان را داشته باشد و اینکه برد ۷ بر یک آنها مقابل میزبان بازی ها، سبب غرورشان نشده است:

 

 

“نمی دانم چه نوع مسابقه ای در روز یکشنبه انتظار ما را می کشد، ولی فکر نمی کنم نتیجه در پایان نیمه اول ۵ بر صفر باشد. البته چنین نتیجه ای خیلی هم خوب خواهد بود، ولی به نظرم دیداری سخت مقابل آرژانتین خواهیم داشت؛ همان طور که مقابل الجزایر و فرانسه هم سختی کشیدیم.”

 

 

آلمان موفق شد در پایان بازی نیمه نهایی، قهرمان پنج دوره جهان را ۷ بر یک مغلوب کند و بسیاری از شاگردان یواخیم لوو چون خود مولر بعد از بازی گفتند باید مطمئن می شدند خواب نمی بینند: “نمی خواستیم پز بدهیم یا حریف را تحقیر کنیم. قصد داشتیم فوتبال نرمال خود را ارائه داده و دچار غرور نشویم. با این حال فکر می کنم مقداری غرور، اجتناب ناپذیر باشد، چون هر انسانی در چنین شرایطی به آن دچار می شود. ما موفق شدیم تمرکز خود را حفظ کرده و از هدر رفتن انرژی مان جلوگیری کنیم.”

 

 

گفتنی است دیدار شماره ۶۴ جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل که پرونده این رقابت ها را هم برای همیشه خواهد بست، ساعت ۲۳:۳۰ به وقت ایران در ورزشگاه ماراکانای شهر ریو دوژانیرو بین عقاب های آلمانی و راه راه پوشان آرژانتینی برگزار خواهد شد تا قهرمان جدید جهان معرفی شود.

 

 

طرفداری