سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: اختلاف دستمزدی که بین مربیان ایرانی و کارلوس کی‌روش وجود دارد به نوعی توهین […]

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: اختلاف دستمزدی که بین مربیان ایرانی و کارلوس کی‌روش وجود دارد به نوعی توهین و بی‌احترامی به مربی ایرانی است.

 

نصرت ایراندوست در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد وضعیت تیم ملوان گفت: برگزاری اردوی ملوان در قبرس را محرمانه نگه داشته بودیم و می‌خواستیم به نوعی این اردو  سورپرایز باشد اما در نهایت از بین ۲۲ بازیکن اعزامی ما فقط گذرنامه ۱۲ بازیکن آماده شد و نتوانستیم به این اردو برویم. البته باید از محجوب مالک باشگاه و رضا الماسی رئیس هیات مدیره ملوان که برای برگزاری این اردو تلاش زیادی کردند هم تشکر کنم و این اردو را در فرصت دیگری برگزار خواهیم کرد.

 

وی ادامه داد: ما قصد داشتیم هفته آینده دو بازی تدارکاتی در تبریز و تهران با گسترش فولاد و نفت انجام بدهیم که گسترش فقط می‌توانست سه‌شنبه با ما بازی کند و به این ترتیب بازی با نفت در تهران لغو شد. منتظریم تا روز دوشنبه قرعه کشی لیگ انجام شود تا یک بازی دیگر در استان گیلان انجام بدهیم.

 

سرمربی ملوان در مورد دعوتنامه‌ باشگاه‌های اروپایی برای سعید عزت‌اللهی و همچنین درخواست استقلال برای جذب این بازیکن،گفت: مالک باشگاه نظرش این است که فقط در صورتیکه عزت‌اللهی بخواهد به خارج از کشور برود اجازه جدایی به این بازیکن را می‌دهیم و اگر تیم‌های دیگر داخلی خواهان عزت‌اللهی هستند اجازه نمی‌دهیم او از تیم ملوان برود زیرا ملوان هم تیم بزرگی است و او می‌تواند در این تیم بازی کند.

 

وی در مورد وضعیت مهرداد اولادی گفت: اولادی ابراز تمایل کرده در ملوان بازی کند و مردم انزلی هم این بازیکن را دوست دارند او هر روز به ما می‌گوید به باشگاه استقلال می‌رود و رضایت‌نامه‌اش را می‌گیرد اما نمی‌دانم گره کار کجاست و چرا مدام امروز و فردا می‌شود.

 

سرمربی ملوان در مورد اختلاف نظر کی‌روش و مربیان ایرانی و بیانیه‌ کانون مربیان، گفت: کانون مربیان کارش درست بود و حرف مجید جلالی این بود که شخصیت مربیان ایرانی باید حفظ شود. آنها بازیکنان ایرانی را تربیت می‌کنند و در اختیار تیم ملی قرار می‌دهند.

 

ایراندوست ادامه داد: به نظر من هم باید شان مربیان ایرانی حفظ شود و باید به مربیان ایرانی هم فرصت داده شود. باید قبول کنیم که مربیان ایرانی هم شایسته و بزرگ هستند البته ما هیچ شکی در مورد شاخص بودن و بزرگی کی‌روش نداریم اما باید سرمایه‌های خودمان را باور کنیم.

 

ایراندوست در مورد اینکه موافق ادامه کار کی‌روش در تیم ملی است یا نه گفت: من مخالف کی‌روش نیستم اما حد و حدود باید رعایت شود.من اطلاعات دقیقی در مورد دستمزدها ندارم اما آنطور که شنیده می شود نباید اختلاف دستمزد کی‌روش با مربیان ایرانی این همه زیاد باشد اینکه کی‌روش دستمزد ۲۰ میلیاردی طبق شنیده‌ها بگیرد و مربی ایرانی فقط یک میلیارد تومان بگیرد. این اختلاف دستمزدی توهین به مربی ایرانی است.