دو تیم برزیل و المان در مرحله نیمه پایانی جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ امشب برابر هم به میدان می روند […]

دو تیم برزیل و المان در مرحله نیمه پایانی جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ امشب برابر هم به میدان می روند تا یکی از فینالیست های جام جهانی مشخص شود.

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در نخستین بازی مرحله نیمه نهایی این رقابت ها ، از ساعت ۳۰ دقیقه بامداد چهارشنبه ، تیم های ملی برزیل و آلمان در ورزشگاه مینی یرو شهر بلوهوریزونته ، برابر هم به میدان می روند . قضاوت این دیدار را مارکو رودریگس از مکزیک بر عهده خواهد داشت .

 

آلمان و برزیل ، تاکنون ۲۱ بار در دیدارهای مختلف رسمی یا دوستانه برابر هم قرار گرفته‌اند که حاصل آن ۱۲ پیروزی برای برزیل و چهار پیروزی برای آلمان بوده و ۵ مسابقه نیز با تساوی خاتمه یافته است. در مسابقات برگزار شده‌ دو تیم ، ستاره‌ های برزیلی گلزن‌تر از آلمان‌ ها نشان داد‌ه‌اند.

 

طبق آمار ، بازیکنان سلسائو موفق شده‌اند در ۲۱ بازی ۳۹ گل به ثمر برسانند در حالیکه سهم گلزنی ژرمن‌ها به حریف ۲۴ گل بوده است .

….

یواخیم لو – سرمربی تیم آلمان – درباره این بازی گفت : مصدومیت نیمار به برزیلی ها انگیزه بیشتری داده که این موضوع کار ما را سخت می کند ، همچنین غیبت سیلوا ، مربی برزیل را وادار می کند از دانته استفاده کند که به نظر من بازیکنی بزرگ و توانمند است .

….

اسکولاری – سرمربی برزیل هم درباره بازی امشب گفت: مطمئنم بدون نیمار هم می‌توانیم آلمان را شکست دهیم ، کوچک‌ترین اشتباه به یک فاجعه برای ما تبدیل خواهد شد . قطعا نبود بازیکنی مثل نیمار به تیم ما آسیب خواهد زد اما با بازیکنان جایگزین خوبی که داریم ، مطمئنم می‌توانیم جای خالی نیمار را پر کنیم.

 

دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی ، بامداد پنجشنبه بین تیم های آرژانتین و هلند برگزار می شود.