مدیر برنامه‌های ایرانی بازیکن ملوان گفت: عزت‌‌اللهی سه هفته دیگر برای انجام مذاکرات راهی اسپانیا خواهد شد.     سیدرضا […]

مدیر برنامه‌های ایرانی بازیکن ملوان گفت: عزت‌‌اللهی سه هفته دیگر برای انجام مذاکرات راهی اسپانیا خواهد شد.

 

 

سیدرضا فیض‌بخش در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد پیشنهاد اتلتیکو مادرید به سعید عزت‌الهی، گفت: مسئولان اتلتیکو در مسابقات جام جهانی نوجوانان عزت‌الهی را پسندیده بودند و من حدود یک ماه پیش با این بازیکن قرارداد امضا کردم و به عنوان مدیر برنامه‌هایش کار را برای انتقال او به اسپانیا آغاز کردم. مذاکرات ابتدایی به طور ایمیلی و تلفنی بود و در نهایت یک کارگزار رسمی (ایجنت) اسپانیایی از سوی باشگاه اتلتیکو مامور انتقال عزت‌الهی به اتلتیکو شد و برایش دعوتنامه ارسال کردند.

 

وی  ادامه داد: عز‌ت الهی باید یکسال در تیم زیر ۲۱ سال اتلتیکو بازی کند و سپس به تیم اصلی منتقل شود. البته سیمئونه فقط سرمربی تیم بزرگسال نیست و تیم زیر ۲۱ سال اتلتیکو را هم زیر نظر دارد و انتقال عزت‌الهی هم به این تیم با نظارت و هماهنگی سیمئونه است. بنابراین سه هفته دیگر باید به اسپانیا سفر کند.

 

فیض‌بخش افزود: یک پیشنهاد هم از تیم بزرگسال اسپانیایی از لیگ دسته دوم برای عزت‌الهی دارم و باید شرایط را بررسی کنیم و در نهایت بهترین تصمیم را بگیریم.