زننده تنها گل تیم ملی کشورمان در جام جهانی ۲۰۱۴ در رده دوم خشن‌ترین بازیکنان این رقابت‌ها قرار گرفت.   […]

زننده تنها گل تیم ملی کشورمان در جام جهانی ۲۰۱۴ در رده دوم خشن‌ترین بازیکنان این رقابت‌ها قرار گرفت.

 

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، بر اساس گزارش شرکت تجزیه‌وتحلیل اطلاعات ورزشی «Opta Sports»، مروان فلاینی، هافبک تیم ملی فوتبال بلژیک که به همراه این تیم در مرحله یک‌چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۱۴ با شکست یک بر صفر مقابل آرژانتین از دور رقابت‌ها کنار رفت با ۱۹ خطایی که در جریان پنج بازی بلژیک مرتکب شد در حال حاضر خشن‌ترین و به نوعی بی‌انضباط‌ترین بازیکن این تورنمنت است. هافبک بلژیک در طول ۴۱۵ دقیقه‌ای که بازی کرد به طور میانگین هر ۲۲ دقیقه یک خطا روی بازیکنان حریف انجام داده است.

 

رضا قوچان‌نژاد، مهاجم تیم ملی ایران هم که در سه بازی تیم ملی در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۴ در ترکیب ثابت به میدان رفت در طول ۲۷۰ دقیقه‌ای که در زمین مسابقه حضور داشت ۱۶ خطا مرتکب شد که به طور میانگین در هر ۱۷ دقیقه یک خطا از وی به ثبت رسیده است. گوچی بر خلاف فلاینی در خط حمله بازی می‌کند و با این آمار ثابت کرد برای به ثبت رساندن این تعداد خطا حتماً نباید بازیکن خط دفاعی بود.

 

بازیکنان دیگری که از این حیث در رده بعدی قرار دارند، عبارتند از: کریستین بولانوس از کاستاریکا با ۱۴ خطا، برایان روئیز از کاستاریکا با ۱۳ خطا و ژردان شاقیری از سوئیس با ۱۱ خطا.

 

روبین فن‌پرسی، مهاجم هلند و فرناندینیو، هافبک برزیل نیز هر کدام با ۱۲ خطا بیشترین آمار را از این حیث در بین بازیکنان تیم‌های باقیمانده در جام جهانی ۲۰۱۴ دارند.