به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ، سید احمد آهی مدافع تیم فوتبال ملوان بندرانزلی پس از اردوی آماده […]

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ، سید احمد آهی مدافع تیم فوتبال ملوان بندرانزلی پس از اردوی آماده سازی تیم فوتبال ملوان در گفتگویی اختصاصی با سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی گفت :

خوشبختانه اردوی بسیار خوبی بود و در این یک هفته بازیکنان تیم به هماهنگی بسیار خوبی رسیدند ، برگزاری چنین اردوهایی بسیار  خوب  و مفید می باشد و دیدارهای تدارکاتی می تواند هماهنگی بازیکنان را افزایش دهد . امکانات کمپ کردان کرج بسیار عالی و حرفه ای بود و دو دیدار تدارکاتی هم که برگزار کردیم بازیهای خوبی بود که بچه ها محک جدی خوردند.

 

 

آهی در مورد پیشنهادات ابتدای فصلش گفت :از چند تیم پیشنهادات خوبی داشتم که مهمترین آن گسترش فولاد تبریز بود که پیشنهادمالی میلیاردی داده بود اما به خاطر قول و قراری که با اقای محجوب و ایراندوست گذاشته بودم در انزلی ماندم . من فوتبالم را مدیون ملوان و هوادارانش هستم و از زندگی در انزلی لذت می برم و در کنار هواداران ملوان  با احساس آرامش  فوتبال می کنم ، باشگاه ملوان برای مطرح شدن من در فوتبال ایران زحمات زیادی کشید و الان موقع آن بود که من برادریم را به ملوان ثابت کنم و به همین دلیل پس از صحبت با آقای محجوب از آنجایی که صداقت را در گفتار ایشان دیدم تصمیم گرفتم تا در ملوان بمانم .

 

آهی در مورد جدایی برخی بازیکنان همچون فشنگچی و دقاقله از تیم ملوان و اینکه آیا می توان خلع این بازیکنان را در تیم پر کرد یا نه گفت :

 

فوتبال امروز حرفه ای شده و باید با این موضوع نقل و انتقال بازیکنان واقع بینانه برخورد کرد هر ساله در فصل نقل و انتقالات بازیکنان زیادی تیمهای خود را عوض می کنند و این یک امر کاملا طبیعی است ، نکته مهم این است که بازیکنانی مثل فشنگچی و دقاقله سال گذشته با جان و دل برای ملوان فوتبال بازی کردند و از ارکان موفقیت تیم ملوان بودند و خوشبختانه هواداران ملوان هم قدر شناس این بازیکنان خواهند بود . اما در مورد بازیکنان جایگزین و اینکه آیا خلع این بازیکنان در آینده پر خواهد شد یا نه باید عرض کنم شما شک نکنید این اتفاق خواهد افتاد چون ذات باشگاه ملوان پرورش استعداد است و خود من یکی از محصولات اعتماد و اطمینان مربیان ملوان به بازیکنان جوان هستم ما امسال جوانان خوبی را جذب کرده ایم و فقط نیازمند صبر و حوصله و حمایت هواداران هستیم و شما مطمئن باشید با توجه به جوان گرایی تیم ملوان در این فصل باشگاه ملوان برای چند سال آینده کاملا بیمه خواهد بود مخصوصا اینکه آقای ایراندوست صبر و حوصله و علاقه بسیار زیادی به کار با جوانان جویای نام دارد و مطمئن هستم ما امسال تیم خوب و یکدستی خواهیم شد .

 

آهی در مورد نتایج بازیهای تیم ملی در جام جهانی گفت :در این مورد باید کارشناسان اهل فن نظر بدهند ولی به شخصه از بازیهای تیم ایران در جام جهانی لذت بردم. وشاید اگر در دیدار مقابل بوسنی کمی خوش شانس بودیم و در نیمه اول دروازه مان باز نمی شد  حتی می توانستیم از گروهمان صعود کنیم ولی جذابیت فوتبال به همین اتفاقاتش است، وی در پاسخ به این سوال که آیا امیدوار به پوشیدن پیراهن تیم ملی هستی یا خیر گفت :من قبلا به اردوی تیم ملی دعوت شده ام و آنقدر تلاش می کنم تا بازهم به پیراهن تیم ملی دست پیدا کنم