فرانک لمپارد به زودی نام تیم فصل آینده‌اش را اعلام خواهد کرد.         فرانک لمپارد که خبر […]

فرانک لمپارد به زودی نام تیم فصل آینده‌اش را اعلام خواهد کرد.

 

 

 

 

فرانک لمپارد که خبر جدایی‌اش از باشگاه چلسی، آن هم پس از ۱۳ سال، در ژوئن گذشته اعلام شد، فصل آینده را در باشگاه نیویورک‌سیتی توپ خواهد زد. نیویورکی‌ها پیش از این داوید ویا را نیز به جمع بازیکنان خود اضافه کرده‌اند. با این وجود فراک لمپارد عقیده دارد که هنوز تصمیم نهایی‌اش را نگرفته و در آینده نزدیک خبر قطعی را اعلام خواهد کرد.

 

وی در گفت‌و‌گو با سایت اسکا گفت:” هنوز تصمیم نهایی را نگرفته‌ام. گزینه های دیگری نیز پیش روی من قرار دارد. البته پیشنهاد خیلی مهم و خاصی نیست. با این اوصاف به زودی تصمیم نهایی‌ام را خواهم گرفت.”

 

فرانکی که در جام جهانی نیز به همراه تیم انگلیس بود و عملکرد ضعیفی نیز از خود برجای گذاشت احتمالا آخرین بازی‌های ملی‌اش را نیز انجام داده و کم کم به روزهای پایانی دوران حرفه‌ای خود نزدیک می‌شود. وی در این باره گفت:” البته که دوست دارم باز هم برای تیم ملی کشور به میدان بروم. اما دستیابی به این هدف احتمالا دشوار خوهاد بود. فعلا به این موضوع فکر نمی‌کنم؛ اما در آینده راجع به آن نیز تصمیم خواهم گرفت.”

 

وی افزود:” می‌دانم که  آینده حرفه‌ای من در تیم ملی برای همیشه از دست نرفته است. هنوز هم می‌توانم بازی کنم. عاشق پیراهن تیم ملی هستم و از تک تک لحظات بودن در تیم ملی لذت می‌برم.تصمیم‌گیری درباره خداحافظی بدون شک دشوار خواهد بود، با این اوصاف هر اتفاقی که بیافتد، من رویای بازی در انگلیس را نخواهم داشت . پس جدای از هر تصمیمی، قطعا خوشحال خواهم بود. چرا که توانستم برای تیم ملی کشورم، تمام توانم را بگذارم و از عملکرد خودم راضی هستم.”

 

 

طرفداری