سید مهدی رحمتی برای یک فصل حضور در پیکان یک میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان از این تیم می‌گیرد.   […]

سید مهدی رحمتی برای یک فصل حضور در پیکان یک میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان از این تیم می‌گیرد.

 

 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ دروازه بان سابق استقلال که یکی از چهره‌های فصل نقل و انتقالات بود و به پیکان پیوست، از گران‌قیمت‌ترین بازیکنان ایران هم هست. گفته می‌شد که رحمتی برای یک فصل حضور در پیکان ۲ میلیارد تومان گرفته اما امروز ابراهیم ثنایی مدیرعامل باشگاه پیکان گفت که رقم قرارداد رحمتی با این باشگاه یک میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان است. پیش از او هم مهدی تاج رئیس سازمان لیگ همین رقم را برای قرارداد رحمتی عنوان کرده بود.

 

مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ که امسال حساسیت زیادی نسبت به رقم قرارداد بازیکنان پیدا کرده‌اند، گفته بودند که رقم قرارداد ثبت شده در باشگاه و فدراسیون باید یکی باشد و حالا این اتفاق برای رحمتی افتاده و سازمان لیگ و باشگاه پیکان، هر دو، یک رقم را به عنوان دستمزد این بازیکن اعلام کرده‌اند.

 

رحمتی در حالی این فصل با رقم یک میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان به پیکان رفته که او فصل گذشته با استقلال یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان قرارداد داشت. البته رقم قرارداد او در فصل گذشته با استقلال یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بود و ۴۰۰ میلیون تومان هم به عنوان یکی از بندهای قراردادش از اسپانسر می‌گرفت که در مجموع قرارداد او به یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان می‌رسید. با این حساب رحمتی در این فصل ۱۵۰ میلیون تومان کمتر از فصل گذشته پول گرفته و نه تنها پول بیشتری از پیکان نگرفته، بلکه ۱۵۰ میلیون تومان هم به این باشگاه تخفیف داده است.