جیمز رودریگز ، ستاره ۲۲ساله کلمبیا با اشاره به دیدار روز جمعه این تیم با برزیل گفت: ما نگران برزیل […]

جیمز رودریگز ، ستاره ۲۲ساله کلمبیا با اشاره به دیدار روز جمعه این تیم با برزیل گفت: ما نگران برزیل نیستیم و این تیم نباید تیم ملی کلمبیا را دست کم بگیرد.

 

 

به گزارش ایرنا، جیمز رودریگز هافبک هجومی تیم ملی کلمبیا روز پنجشنبه گفت : کلمبیا هیچ فشاری در بازی مقابل برزیل در مرحله یک چهارم نهایی احساس نمی کند.

 

به گزارش اسپورت ۲۴، تیم های ملی کلمبیا و اروگوئه روز یکشنبه در ورزشگاه ماراکانای شهر ریودوژانیرو به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی ۲ بر صفر کلمبیایی ها و صعود این تیم به مرحله یک چهارم نهایی به عنوان دومین تیم پایان یافت.

 

حالا شاگردان خوزه پکرمن درمرحله یک چهارم نهایی باید با برزیل روبرو شوند، جیمز رودریگز، هافبک هجومی کلمبیا که هر دو گل این تیم را در دقایق ۲۸ و ۵۰ به ثمر رساند و به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد، اکنون با پنج گل زده در صدر جدول برترین گلزنان جام بیستم قرار دارد.

 

کلمبیا در روز جمعه به مصاف تیم میزبان برزیل خواهد رفت و رودریگز معتقد است برنده شدن پیاپی چهار دیدار در تورنمنت به معنای این است که برزیل باید آرژانتین را جدی بگیرد.

 

وی توانست هر دو گل کشورش را به ثمر برساند و با ۵ گل بالاتر از ستارگانی چون نیمار و مسی فعلا بهترین گلزن این رقابت بزرگ بین المللی باشد.

 

این بازیکن تیم موناکو گفت: ˈ هیچ فشاری نیست.ˈ

 

وی درادامه گفت:ˈ ما باید برزیل را جدی بگیریم . آنها بازیکنان خیلی خوبی دارند و خوب بازی می کنند. آنها نیر باید ما را به جدی بگیرند.ما بازیکنان خوبی داریم و می توانیم خطرناک باشیم. فکر می کنم مسابقه تماشایی باشد .