مالک باشگاه ملوان می‌گوید شاکله اصلی تیم حفظ شده و هم چنان در حال مذاکره با علی کریمی برای حضور […]

مالک باشگاه ملوان می‌گوید شاکله اصلی تیم حفظ شده و هم چنان در حال مذاکره با علی کریمی برای حضور در جمع ملوانی‌ها است.

 

 

سیروس محجوب در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با ابراز رضایت نسبی از شرایط تیم ملوان در فصل نقل و انتقالات، اظهار کرد: خو‌شبختا‌نه ترکیب اصلی تیم در سال گذشته را حفظ ‌کرده‌ایم.

 

 

او ادامه داد: البته در این فصل دغاغله و فشنگچی که جزو مهره‌های اصلی ما بودند را از دست دادیم، اما با این حال شاکله اصلی تیم حفظ شده است.

 

 

مالک باشگاه ملوان با بیان این که در حال حاضر تقریبا تیم را به صورت کامل بسته‌ایم، گفت: با دو بازیکن دیگر وارد مذاکره شده ایم که تا قطعی نشدن نمی‌توانیم اسمی از آنها بیاوریم.

 

 

محجوب با بیان این که مذاکره با علی کریمی هم‌چنان ادامه دارد، خاطر نشان کرد: با این بازیکن در حال مذاکره هستیم و تلاش می‌کنیم تا او را به جمع خود اضافه کنیم.

 

 

وی اضافه کرد: در فصل آینده تلاش می‌کنیم تا سهمیه آسیایی را به دست بیاوریم. خو‌شبختا‌نه ترکیب کادر فنی و بازیکنان به شکلی است که می‌توانیم در فصل پیش‌رو عملکرد مناسبی را داشته باشیم. البته در زمان نقل و انتقالات نیم فصل نیز تلاش ویژه ای خواهیم کرد تا بتوانیم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

 

 

مالک باشگاه ملوان در مورد سقف بودجه تعیین شده برای باشگاه‌های لیگ برتر نیز گفت: به نظرم باید بودجه باشگاه‌ها آزاد باشد. نباید به دنبال این باشیم که چه بازیکنی چه مقدار حقوق می‌گیرد. واقعیت این است که بخشی از عواملی که سبب بالا رفتن انگیزه بازیکنان می‌شود مادی است.

 

 

او افزود: ما امسال بین هفت تا هشت میلیارد تومان برای لیگ برتر هزینه ‌کرده‌ایم و بخش عمده‌ای از دیگر هزینه‌های ما مربوط به بدهی‌های پیشین ملوان می‌شود. به نظرم کم و یا زیاد هزینه کردن عامل موفقیت یا عدم موفقیت نیست، بلکه باید برای موفقیت به صورت مناسب هزینه کنیم.

 

 

محجوب همچنین اظهار کرد: تا قبل از رسیدن جام ملت‌های آسیا می‌خواهیم در بین ملی‌پوشان از ملوان نیز بازیکن داشته باشیم.