آی اسپورت- در حالی که به نظر می رسید امیرحسین صادقی یکی از بازیکنانی باشد که بی دردسر با استقلال […]

آی اسپورت- در حالی که به نظر می رسید امیرحسین صادقی یکی از بازیکنانی باشد که بی دردسر با استقلال تمدید کند اما این بازیکن با استقلالی ها به توافق نرسیده است و در آستانه ترک آبی پوشان قرار دارد.

 

 

روز گذشته بود که صادقی در جلسه با نظری جویباری شرکت نکرد و حتی جواب تلفن های او را هم نداد تا این شائبه به وجود بیاید که او به پیشنهاد دیگرش که گفته می شود از قطر است ، می خواهد پاسخ مثبت بدهد.

 

اما صادقی با بدقولی چند ساعته به جلسه با نظری آمد، اما آنها در این جلسه به توافق خاصی نرسیدند تا امروز که احمد آل نعمه در مصاحبه ای عنوان کرد که صادقی در استقلال ماندنی نیست و او احتمالا به استقلال خواهد آمد. آل نعمه درباره حضورش در استقلال گفته است: در استقلال و در پست من امیرحسین صادقی هست که اگر قرار باشد من هم به استقلال بروم باید یکی از ما دو نفر نیمکت‌نشین شود و به قلعه‌نویی و نظری‌جویباری هم گفتم که اگر صادقی در استقلال باشد من به این تیم نمی‌روم چرا که در تراکتورسازی هم شرایط اینگونه بود. البته نظری به من گفت که با صادقی به توافق نرسیدیم و او در خارج از ایران بازی می‌کند اما باید به تهران بیایم تا تیم جدیدم را انتخاب کنم.