آی اسپورت- حدود ۴۰ روز از آغاز نقل و انتقالات گذشته و تراکتورسازی یکی از ضعیف‌ترین تیم‌های نقل و انتقالات […]

آی اسپورت- حدود ۴۰ روز از آغاز نقل و انتقالات گذشته و تراکتورسازی یکی از ضعیف‌ترین تیم‌های نقل و انتقالات بوده است که علی‌رغم جدایی ستاره‌هایش هنوز نتوانسته مهره‌های خوبی جذب کند. تا به حال تمامی بازیکنان جداشده از تراکتور مشکلات مالی را تنها دلیل جدایی از این اعلام کردند.

 

 

در همین راستا از تبریز خبر می‌رسد که حساب های این باشگاه مسدود بوده و فعلا از بودجه ١٩میلیاردی نیز خبری نیست. بازیکنان نیز برای تمدید قرارداد حداقل به چک شخصی مدیرعامل رضایت داده‌اند ولی مدیرعامل نیز حاضر به استفاده از چک شخصی نشده است.

 

در روزهایی که تب فوتبال برای جام جهانی و بازی‌های تیم ملی کشورمان داغ بود در فضای مجازی و در صفحات فیسبوکی هواداران تراکتور، خبر تجمع آنان در مقابل باشگاه مخابره شد و این موضوع نشان‌دهنده شروع اعتراضات است.

 

با این اوصاف رسول خطیبی روزهای سختی را پیش رو خواهد داشت. سرمربی جوان تراکتور در اولین روز انتخاب خود از توافقات اولیه با ٣ بازیکن ملی‌پوش خبر داده بود ولی به مرور با کوچ ستارگان خودی روبه‌رو شد! خطیبی تا به حال به طور رسمی دلایل این بحران را عنوان نکرده است ولی در صحبت با دوستان نزدیک خود گلایه‌هایی کرده و گفته می‌شود تمام نابسامانی‌ها را از بی‌پولی دانسته است. وی عنوان می‌کند من بازیکن را پای قرارداد آورده‌ام ولی مدیرعامل نتوانسته قرارداد ببندد.

 

میلاد فخرالدینی، کریمیان، نصرتی، دقیقی، کریمی و… از جمعه بازیکنانی هستند که همگی در لیست خطیبی بوده‌اند ولی به خاطر عدم موجودی در حساب‌های بانکی باشگاه سر از تیم دیگری درآورده‌اند.

 

با کوچ ستاره‌های تراکتور مسئولان رضایت به جذب بازیکن خارجی داده‌اند و صحبت‌هایی با مدافع افریقای جنوبی، مدافع و هافبک فرانسوی و یک فوروارد انجام شده است. ولی باشگاه حتی توان مالی خرید بلیط هواپیمای این بازیکنان را ندارد چه برسد به عقد قرارداد!

 

بعد از بازگشت تیم ملی از برزیل نیز احمد آل‌نعمه مذاکراتی حضوری با تراکتوری‌ها داشته است ولی قراردادی امضا نمی‌شود تا خطیبی قرار مذاکره با سیدجلال حسینی را برای ٩ صبح یکشنبه اوکی کند. ولی نظمی مدیرعامل این باشگاه شبانه راهی تبریز شد تا مذاکره‌ای انجام نشود.

 

با شرایط موجود مسئولان تراکتور و شخص خطیبی باید در اولین دیدار خانگی تراکتور منتظر جهنمی باشند که تی‌تی‌های عصبانی در یادگار خواهند ساخت. البته اگر خطیبی تا آن روز سرمربی این تیم مانده باشد، چون زمزمه‌های استعفای قریب‌الوقوع او شنیده می‌شود.