ضربه سر به یادماندنی و جالب رابین فن پرسی مقابل اسپانیا که لقب “هلندی پرنده” را برایش به ارمغان آورد، […]

ضربه سر به یادماندنی و جالب رابین فن پرسی مقابل اسپانیا که لقب “هلندی پرنده” را برایش به ارمغان آورد، توجهات بسیاری را به خود جلب کرده است.

 

 

به گزارش گل بین الملل، جدیدترین نمونه این توجهات هم از سوی یکی از شرکت های هلندی هوادار لاله های نارنجی منعکس شده که می خواهد در صورت قهرمانی این تیم در جام جهانی، کل تیم را به فضا بفرستد. شرکت The Space Expedition Corporation ملقب به SXC، که در کار سفرهای تفریحی و تحقیقی در فضا است، اعلام کرده بعد از ضربه سر دیدنی فن پرسی مقابل اسپانیا و گل زیبایی که ناشی از آن بود، علاقه مند به اجرای این پیشنهاد شده است. مایکل مول، یکی از موسسان این شرکت، در این مورد به AD گفت:

 

“به عنوان شرکتی هلندی، از دستاوردهای اورانخه (نارنجی ها) در برزیل، بسیار خوشحال شده ایم. گل رابین فن پرسی و تمام حواشی و تیترهای پیرامون هلندی پرنده (The Flying Dutchman) به ما این ایده را داد که حرکتی بی سابقه انجام دهیم. [اگر آنها قهرمان جام جهانی شوند] تلاش خواهیم کرد تمام ۲۳ نفر بازیکنان آن و البته لوئیس فن خال را به ارتفاعی بالا و بی سابقه در فضا معادل ۱۰۳ کیلومتری زمین، بفرستیم.”

 

انتظار می رود اولین خدمات این شرکت نوپا در پرتاب انسان به فضا، در سال ۲۰۱۵ به وقوع بپیوندد برهمین اساس، در صورت قهرمانی هلندی ها در برزیل هم، مسافرت فضایی آنها، زودتر از ۲۰۱۶ انجام نخواهد شد.

 

منبع: طرفداری