خداحافظی کارلوس کی‌روش در رختکن تیم ملی باعث شد تا بازیکنان همه گریان شوند.     به گزارش خبرگزاری فارس، […]

خداحافظی کارلوس کی‌روش در رختکن تیم ملی باعث شد تا بازیکنان همه گریان شوند.

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی فوتبال کشورمان در سومین بازی خود در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل با نتیجه ۳ بر یک مقابل تیم بوسنی شکست خورد تا خداحافظی تلخی را با این جام داشته باشد.

 

پس از بازی کارلوس کی‌روش جلسه‌ای را با بازیکنان در رختکن تیم ملی برگزار کرد. او که از بازیکنان خواسته بود به حرف‌های او بسیار دقیق گوش کنند حتی برخی افراد اضافه را از رختکن تیم ملی کنار گذاشت. کی‌روش ضمن تقدیر از کلیه بازیکنان و نام بردن از آنها در رختکن اعلام کرد که ملی‌پوشان ایرانی حالا شایسته حضور در بهترین لیگ‌های دنیا هستند و در تصمیم‌گیری‌های خود فقط دقت لازم را به کار ببرند.

 

پس از این صحبت‌ها کی‌روش با بازیکنان تیم ملی خداحافظی کرد اما حرف‌های او طوری بود که کلیه بازیکنان اشک شوق ریختند و به احترام سرمربی تیم ملی دقایقی ایستادند و در رختکن دست زدند.

 

کی‌روش و دستیارانش نیز با هر کدام از بازیکنان به صورت انفرادی گفت‌وگو کردند و سختی‌های اردوهای قبل از جام جهانی که ملی‌پوشان آن را تحمل کردند گفتند و از بازیکنان تقدیر و تشکر کردند. خیلی از بازیکنان از کی‌روش خواستند تا در خصوص تصمیمش برای رفتن، صرف‌نظر کند اما سرمربی تیم ملی فقط با لبخند جواب بازیکنان را می‌داد.

 

جواد نکونام نیز به عنوان کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان دقایقی در این جلسه صحبت کرد و از تلاش‌های کارلوس کی‌روش در تیم ملی ایران تقدیر کرد البته کی‌روش به بازیکنان تیم ملی قول داد که حتما با آنها در طول دوران زندگی فوتبالی‌شان در تماس است و هرگز این بازیکنان را فراموش نخواهد کرد.

 

بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان نیز پس از صحبت‌های کی‌روش همه همدیگر را در آغوش گرفتند و با توجه به خوشحالی مردم از نتایج تیم ملی مخصوصا بازی مقابل آرژانتین به یکدیگر تبریک گفتند. البته بازیکنان به دنبال فیلم‌ حاشیه‌های سه بازی خود در جام جهانی که در تلویزیون ایران پخش نشد، بودند تا آنها را یادگاری داشته باشند.

 

نبی دبیر فدراسیون نیز از کلیه بازیکنان و حتی کادر فنی به خاطر عملکرد خوبشان در جام جهانی ۲۰۱۴ تقدیر و تشکر کرد.

 

کارلوس کی‌روش نیز به بازیکنانی که به خاطر او در رختکن اشک ریختند دلداری داد و از آنها خواست تا خود را برای حضور موفق در جام ملت‌های آسیا در استرالیا آماده کنند.