فدراسیون فوتبال غنا در اقدامی جنجالی، کوین پرینس بواتنگ و سالی مونتاری را برای مدت نامشخص، از تیم ملی، اخراج […]

فدراسیون فوتبال غنا در اقدامی جنجالی، کوین پرینس بواتنگ و سالی مونتاری را برای مدت نامشخص، از تیم ملی، اخراج کرد.

 

 

به گزارش Four Four Two، این دو بازیکن در بازی های ابتدایی غنا در جام جهانی حضور داشته اند، ولی اکنون به خاطر بی نظمی و اخلال،از سوی فدراسیون فوتبال این کشور، با محرومیت مواجه شده و در نتیجه در بازی امشب غنا مقابل پرتغال، حاضر نخواهند بود.

 

مونتاری به دلیل درگیری فیزیکی با آقای موزس آرماه (یکی از مسئولین اجرایی و مدیریتی فدراسیون فوتبال غنا) که در روز سه شنبه در جریان یک جلسه رخ داده است، با محرومیتی نامعلوم مواجه شده است. این بازیکن تیم فوتبال  میلان، ۸۲ بازی ملی در کارنامه دارد، ولی به نظر دوران بازی ملی اش، تمام شده تلقی خواهد شد.

 

کوین پرینس بواتنگ، هافبک شالکه، هم احتمالا به خاطر توصیه ای که از سوی جیمز آپیا (سرمربی غنا) مطرح شده، با محرومیت روبرو خواهد شد. فدراسیون فوتبال غنا در بیانیه ای اعلام کرده است:

 

“این تصمیمات بلافاصله اجرایی خواهد بود. این محرومیت ها به دلیل توهین های رکیک بواتنگ به آپیا در جریان جلسه تمرینی این هفته در ماچیو، اعمال می شود. این بازیکن از آن به بعد، هیچ نشانی از پشیمانی بروز نداده است که سبب اتخاذ این تصمیم شده است.”

 

شایان ذکر است غنا هنوز هم شانس اندکی برای صعود به دور بعدی رقابت ها دارد؛ آنها باید پرتغال را شکست دهند و امیدوار باشند آلمان هم در مقابل آمریکا پیروز شود تا پس از آن، کار به بررسی تفاضل گل بکشد.

 

طرفداری