شایعه جدایی ستاره خط میانی بارسلونا از آبی‌واناری‌پوشان کاتالونیا کاملاً به حقیقت تبدیل شد، چرا که او هم این موضوع […]

شایعه جدایی ستاره خط میانی بارسلونا از آبی‌واناری‌پوشان کاتالونیا کاملاً به حقیقت تبدیل شد، چرا که او هم این موضوع را تأیید کرد.

 

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ‌اندک امیدی که دوستداران بارسلونا برای ماندن ژاوی هرناندس در نیوکمپ داشتند از بین رفت وقتی که خود او رسماً اعلام کرد که در حال ترک کاتالان‌هاست.

 

به گزارش نشریه مارکا ساعاتی پس از شکست تیم ملی اسپانیا برابر شیلی در دور دوم بازی‌های مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۴، ژاوی شروع به خداحافظی با دوستان صمیمی خود کرده است. مارکا همچنین گزارش کرده است که صبح امروز (شنبه) ژاوی با ارسال پیامک‌هایی برای دوستان خود جدایی‌اش از بارسلونا را تأیید کرد و در آن پیام‌ها نوشته است: «به کاری که می‌خواهم انجام دهم خوب فکر کرده‌ام».

 

از قرار معلوم ژاوی قصد دارد در بدو بازگشتش به بارسلونا پس از ترک برزیل به همراه تیم ملی اسپانیا در یک کنفرانس خبری به طور رسمی خبر جدایی‌اش از آبی‌واناری‌های کاتالونیا را تأیید کند و سران بارسلونا هم در نظر دارند یک بازی خداحافظی برای ستاره خط میانی‌شان ترتیب دهند، درست مانند همان چیزی که برای کارلس پویول، کاپیتان بازنشسته خود انجام دادند.

 

سران بارسا قصد ندارد مانع جدایی ژاوی برای پیوستن به تیم العربی قطر شوند به خصوص که گفته می‌شود لوئیس انریکه، سرمربی جدید تیم هم مخالفتی با این موضوع ندارد.