مهرداد اولادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد وضعیتش برای فصل آینده عنوان کرد: در این سال‌ها […]

مهرداد اولادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد وضعیتش برای فصل آینده عنوان کرد: در این سال‌ها در هر تیمی که بودم قبل از اینکه فصل تمام شود پیشنهادهای زیادی داشتم. هیچ وقت به اندازه امسال بلاتکلیف نبودم و این اولین سالی است که چنین شرایطی را تجربه می‌‌کنم. با توجه به اینکه یک فصل دیگر با استقلال قرارداد دارم، پیشنهادهای کمی به دستم رسیده و فقط دو، سه تیم با من تماس گرفتند.

 

 

اولادی ادامه داد: با وجود این شرایط زیاد ناراحت نیستم چرا که سال قبل نتوانستم خودم را به خوبی نشان دهم. کسی را مقصر نمی‌دانم و باید بگویم کیفیت بازی من در فصلی که گذشت پایین بود. حالا هم چند تیم تماس گرفته‌اند و من هم منتظرم تا استقلال تکلیفم را مشخص کند. بابت فصل گذشته هیچ پولی از این باشگاه نگرفتم و دنبال طلبم هستم. با آقای افشارزاده صحبت کردم و او گفت به زودی طلبم را پرداخت می‌کند.

 

 

اولادی در پاسخ به این سوال که آیا قصد نداری طلبت را بعد از اینکه تیم جدیدت را انتخاب کردی بگیری گفت: برای باشگاه استقلال احترام قائل هستم و دوست ندارم بدون اجازه این باشگاه با تیم‌های دیگر مذاکره کنم. امیدوارم استقلال خیلی زود تکلیف من را روشن کند ولی هنوز چیزی مشخص نیست. از مسئولان باشگاه خواهش می‌کنم طلب من را بدهند چون من روی این پول که زیاد هم نیست حساب باز کردم و براساس آن چِک کشیدم.