سرمربی اهل کرواسی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: ایران مقابل آرژانتین نه تنها مستحق شکست نبود بلکه شایسته پیروزی بود. […]

سرمربی اهل کرواسی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: ایران مقابل آرژانتین نه تنها مستحق شکست نبود بلکه شایسته پیروزی بود.

 

 

دراگان اسکوچیچ در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در مورد شکست یک بر صفر ایران مقابل آرژانتین گفت: من از این باخت واقعاً ناراحتم، انگار تیم ملی کشورم شکست خورده است. ایران به هیچ عنوان مستحق باخت نبود و شایسته پیروزی هم بود.

 

وی ادامه داد: ایران بسیار باهوش بازی کرد و باید به این تیم افتخار کرد. آرژانتینی‌ها سورپرایز شده بودند و حتی نمی‌توانستند بازی خودشان را انجام بدهند. علت این مسأله هم بازی با برنامه ایران بود.

 

سرمربی اهل کروات فولاد خوزستان تصریح کرد: آرژانتینی‌ها فکر می‌کردند فقط باید در این بازی حمله کنند، اما در نیمه دوم متوجه شدند باید بیشتر به دفاع کردن فکر کنند تا حمله کردن. ایران سیستم دفاعی آرژانتین را به هم ریخت و تیم‌های بزرگ دنیا باید از این روش بازی ایران درس بگیرند و بدانند چگونه مقابل آرژانتین باید بازی کنند.

 

اسکوچیچ با ستایش بازی ایران گفت: فوتبال نشان داد که همیشه حق به حقدار نمی‌رسد، من ایرانی نیستم اما به تیم ملی ایران افتخار می‌کنم، حس خوبی دارم که این بازی را در ایران نگاه کردم.