به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران و به نقل از خبرگزاری فرانسه از ریودوژانیرو، کارلوس کی روش به مطبوعات پرتغالی […]

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران و به نقل از خبرگزاری فرانسه از ریودوژانیرو، کارلوس کی روش به مطبوعات پرتغالی گفت در پایان جام جهانی هدایت یک تیم آفریقایی را بر عهده می گیرد.

 

سرمربی سابق رئال مادرید گفت می‌خواهد او نیز رکورد مربیگری ۴ تیم در جام جهانی را کسب کند. کی روش نگفت نام تیم بعدی او چیست.

 

او قبلا تیم ملی آفریقای جنوبی را در جام جهانی ۲۰۰۲ و تیم ملی پرتغال را در جام جهانی ۲۰۱۰ هدایت کرده بود و هدایت تیم ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ سومین تجربه او است.

 

کی روش به روزنامه پابلیکو پرتغال گفت: « اعتبار قرارداد من با ایران در پایان این رقابت ها به انتها می رسد. البته مسئولان فوتبال ایران از من خواستند تا به کارم ادامه دهم و هنوز هم این تمایل را دارند. اما تصور می کنم آن ها به علت مشکل مالی تمایل جدی برای این پیشنهاد ندارند. مذاکرات ما در این مورد پایان یافته است و من تصمیم گرفته ام که بعد از جام جهانی با تیم ایران همکاری نکنم.»

 

کی روش ۶۱ ساله که در موزامبیک متولد شده است هنوز مطمئن نیست هدایت چه تیمی را بر عهده می گیرد و هنوز هیچ چیز قطعی نیست. وی تاکید کرد پیشنهاد چند تیم برزیلی و انگلیسی را رد کرده است و می خواهد در یک تیم ملی کار کرده و تاریخ ساز شود.

 

کی روش گفت :« این کار به لحاظ حضور تعداد زیاد لژیونرها در تیم ملی بعدی شاید کار سختی به نظر نرسد اما رساندن یک تیم به جام جهانی در قاره آفریقا کار بسیار دشواریست. البته تا زمانی که تصمیم قطعی نگرفته ام نمی توانم نام این تیم را اعلام کنم.»