تیم های ملی فوتبال ایران و آرژانتین، اجازه تمرین در ورزشگاه ˈمینیروˈ شهر ˈبلوهوریزونتهˈ محل برگزاری دیدار فردا (شنبه) مقابل […]

تیم های ملی فوتبال ایران و آرژانتین، اجازه تمرین در ورزشگاه ˈمینیروˈ شهر ˈبلوهوریزونتهˈ محل برگزاری دیدار فردا (شنبه) مقابل یکدیگر را ندارند و فقط می توانند ۱۵ دقیقه در این زمین راه بروند و سپس در محل دیگری تمرین کنند.

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا به بلوهوریزونته، این در حالی است که ملی پوشان فوتبال ایران ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه روز شنبه ۳۱ خرداد ماه در ورزشگاه ˈمینیروˈ شهر ˈبلوهوریزونتهˈ مقابل آرژانتین قرار می گیرند و معمولا تیم ها روز قبل از برگزاری مسابقه به مدت یک ساعت در زمین اصلی تمرین می کنند. هنوز دلیل این تصمیم فیفا معلوم نیست.

 

هوای شهر بلوهوریزونته نسبت به شهر سائوپائولو که کمپ تمرینی تیم ملی ایران در آنجا است و شهر کوریتیبا (محل برگزاری دیدار تیم ملی ایران مقابل نیجریه) کمی سردتر است.

 

با این حال، تیم ملی فوتبال آرژانتتین در شهر بلوهوریزونته مستقر است و با آب و هوای این شهر آشنایی کامل دارد. همچنین در این شهر بزرگ تعداد زیادی آرژانتینی سکونت دارند.

 

قرار است تا ساعاتی دیگر نشست مطبوعاتی سرمربیان تیم های ملی فوتبال ایران و آرژانتین برگزار شود.

 

تیم ملی فوتبال کشورمان، در نخستین دیدار خود در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل در ورزشگاه ˈبایکساداˈ شهر کوریتیبا مقابل تیم ملی نیجریه به تساوی بدون گل رسید و یک امتیاز ارزشمند کسب کرد.

 

ملی پوشان فوتبال ایران ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه روز شنبه ۳۱ خرداد ماه در ورزشگاه ˈمینیروˈ شهر ˈبلوهوریزونتهˈ مقابل آرژانتین قرار می گیرند.

 

ملی پوشان فوتبال ایران بلافاصله پس از دیدار مقابل آرژانتین به شهر سائوپائولو بازمی گردند و تمرینات خود را برای مصاف با بوسنی و هرزگوین دنبال می کنند.

 

شاگردان «کارلوس کی روش» در تیم ملی فوتبال ایران، آخرین دیدار خود در مرحله گروهی جام جهانی برزیل را نیز ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه روز ۴ تیر ماه در ورزشگاه ˈفونته نواˈ شهر سالوادور مقابل تیم بوسنی و هرزگوین برگزار می کنند.