سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: مسئولان استقلال حتما می‌دانند که فروزان با ما قرارداد، دارد.         به […]

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: مسئولان استقلال حتما می‌دانند که فروزان با ما قرارداد، دارد.

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس، پس از جدایی مهدی رحمتی از استقلال شایعاتی در برخی از رسانه ها و صفحات مجازی مطرح شد مبنی بر اینکه باشگاه استقلال به دنبال جذب محسن فروزان است و با وی تماس هایی برقرار کرده اما سرمربی تیم تراکتورسازی در این خصوص اظهار نظر جالبی دارد.

 

رسول خطیبی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس اظهار داشت: محسن فروزان با تراکتورسازی قرارداد بسته است و اگر مسئولان استقلال با محسن تماس گرفته اند حتما خبر نداشته اند که او با ما قرارداد رسمی دارد و حتما تاکنون متوجه این مسئله شده اند. شاید آنها نمی دانستند که او با ما تمام کرده است. در هر صورت اگر هم استقلالی ها به فروزان گفته باشند که جریمه فسخ قراردادش را می دهند این کار آنها غیر حرفه ای است و این مشکل را خودشان باید حل کنند.

 

خطیبی در ارتباط با اینکه نتیجه مذاکرات با علی کریمی به کجا رسید، گفت: امروز با او صحبت کردم. مشکلات مالی از سال قبل هست که اگر حل شود او مشکلی برای ماندن ندارد. خودش تمایل دارد که بماند و مشکلی با هم نداریم.

 

سرمربی سرخپوشان تبریزی در ارتباط با شرایط یارگیری در تراکتورسازی گفت: ما تیم را طوری ساماندهی کردیم که فقط برای یک سال نباشد چون تیم بستن برای یک سال ظلم به باشگاه است و طوری یارگیری می کنیم که در سال های بعد هم مفید باشد. ما منتظر هستیم که ملی پوشان هم از برزیل بازگردند تا برخی نقاط خود را با حضور آنها پوشش دهیم.

 

خطیبی در مورد ناراحتی نصرتی از مسئولان باشگاه تراکتورسازی گفت: نصرتی دیگر از جمع ما جدا شده و برایش آرزوی موفقیت می کنم. هواداران بدانند که دنبال یک جایگزین خوب برای نصرتی هستیم.