کره جنوبی و روسیه در اخرین دیدار دور اول مرحله گروهی به تساوی یک بر یک رضایت دادند.     […]

کره جنوبی و روسیه در اخرین دیدار دور اول مرحله گروهی به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

 

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، روسیه و کره جنوبی درآخرین دیدار دور اول مرحله گروهی جام جهانی به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

 

در نیمه نخست روسیه بازی را بهتر شروع کرد اما کره جنوبی پس از مدتی توپ و میدان را در اختیار گرفت. با این حال موقعیت‌های هیچ یک از دو تیم آنقدر جدی نبود که دروازه فرو بریزد. در نیمه دوم دو تیم بازی محتاطانه ای را به نمایش گذاشتند و نتوانستند موقعیت جدی را ایجاد کند .

 

بازیکنان کره ای با سرعت زیاد بازیکنان خودشان موفق شدند چندین موقعیت جدی را در این نیمه ایجاد کنند که با هوشیاری روس ها فرصت های آنان از دست رفت. کره جنوبی در دقیقه ۶۸ به گل برسد . ضربه لی با اشتباه دروازه بان روسیه توام شد تا توپ از دستان آکینیف عبور کند و وارد دروازه شود تا کره جنوبی بتواند این دیدار را با برتری به سود خود به پایان برساند.

 

اما این پایان کار نبود و الکساندر کرژاکوف موفق شد در دقیقه ۷۵ از روی اشتباه مدافعان کره دروازه این تیم را باز کرد تا بازی با تساوی یک بر یک به پایان برسد.

 

با پایان دور اول از بین چهار تیم آسیایی دو تیم ایران و کره جنوبی موفق به گرفتن امتیاز شدند و ژاپن و استرالیا بازی‌های خود را واگذار کردند.